• Головний офіс
  Україна, Київ, вул. Перемоги, 9
  Філія
  Українa, Київ, пр-т. Визволителів, 5

Аксесуари для кондиціонерів та вентиляції

Каталог нашого інтернет-магазину налічує величезну кількість аксесуарів як для кондиціонерів та холодильної техніки, так і для системи вентиляції. У нас є все що може знадобитися - для зручності присутній фільтр, завдяки якому Ви можете відсортувати товар за брендами та призначенням. Найбільш затребуваними аксесуарами для монтажу, ремонту та обслуговування кондиціонерів, зокрема спліт-систем, мульти-спліт систем, а також мобільних кондиціонерів, є наступна продукція:

 • Герметик. Це в'язкий матеріал на полімерній та силіконовій основі. Він призначений для закладення щілин, що утворюються через неякісне приєднання деталей або їх деформацію. При затвердінні утворюється герметика міцний, еластичний шов. 
 • Листи ПВХ. Використовуються для термоізоляції фреонових трубок та інших зовнішніх комунікацій кондиційних систем. Ви можете придбати у нас легкі та міцні поліхлорвінілові листи K-FLEX LIST PVC-30 площею 25 кв. м.
 • Заклепки для полівінілхлоридних листів. Вони призначені для скріплення ПВХ листів. Продається в упаковці по 1000 штук. При монтажі їх мають у своєму розпорядженні на відстані 15 см один від одного.
 • Клей. У нас можна купити однокомпонентний каучуковий клей K-Flex K414. Використовується при укладанні листів ПХВ, алюмінієвої фольги, пластикової плівки. За низьких температур клей замерзає, а після розморожування його властивості відновлюються.
 • Клей ПВХ. Griffon PVC GEL та Griffon HT-120 використовуються для скріплення ПХВ труб та фітингів. Наносяться на поверхні за допомогою пензля, що є в комплекті.
 • Фарба. K-Flex Vernice Grigio використовується як рідкий теплоізоляційний матеріал. Її наносять пензлем, валиком чи за допомогою розпилювального пристрою. Міцна тонка плівка має теплоізолюючі та антикорозійні властивості.
 • Стрічка. В інтернет-магазині «Техно-Майстер» Ви можете придбати монтажні стрічки різного призначення:

- Армована самоклеюча стрічка з алюмінієвої фольги та скловолокна з додаванням клею. Добре прилипає до поверхонь. Використовується для проклеювання стиків та швів. Стійка до дії низьких та високих температур.

- Каучукова стрічка – щільний теплоізолюючий матеріал. Має підвищену стійкість до вологи та еластичність. Завдяки наявності клейового шару така стрічка добре утримується на металевих та пластикових поверхнях.

- Стрічка обмотування з тефлону. Нею обмотуються зовнішні труби кондиціонерів. Матеріал добре захищає від руйнівної дії довкілля і є термоізолятором.

- Малярна клейка стрічка. Її використовують при роботах з використанням фарби та клею для захисту від їх попадання на найближчі поверхні. Після висихання покриттів паперова липка стрічка легко видаляється.

- Водонепроникна стрічка Flex Tape Waterproof. Її використовують для герметизації швів та стиків та пошкоджень труб. Стрічка легко прилипає до будь-яких поверхонь.

 • Фольга. Виготовляється із алюмінієвого сплаву. Легкий, пластичний матеріал добре відбиває сонячні промені, захищаючи від нагріву зовнішні поверхні обладнання. Матеріал не схильний до корозії, стійкий до перепаду температур.
 • Піна монтажна. В наявності є будівельні клей-піни Hofmann Classic та Rino. Після нанесення вони розширюються, заповнюють порожнечі та шви. Перед нанесенням піни змочують поверхню водою.

У нас можна придбати очищувач монтажної піни PROFI STAYER, який служить для видалення її залишків із металевих або шкіряних поверхонь. Засіб містить органічний розчинник, що випускається в балончиках.

 • Силікон – герметик. Це ізоляційна паста, яка застигає на повітрі. Застосовується для заповнення швів, забезпечення їхньої повної герметичності. Екологічний матеріал використовується для монтажу внутрішніх та зовнішніх елементів спліт-систем. У нас є білий, прозорий та сірий силікон.
 • Стрейч плівка. Щільний матеріал, що прилипає до поверхонь. При монтажі кондиціонерів використовується для пакування та фіксації деталей.

Чому краще купити аксесуари для кондиціонера та вентиляції у нашому інтернет-магазині?

Серед основних переваг ми виокремлюємо наступні:

 • У нас найкраща ціна на ринку.
 • Вся продукція оригінальна і має відповідні сертифікати якості.
 • Широкий асортимент підходить для всіх світових брендів, серед яких Cooper&Hunter, LG, Dakin, Osaka, Galactic, Panasonic, Saturn, Toshiba, Sensei, Olmo тощо.

Якщо у Вас виникли додаткові питання, Ви завжди можете їх задати нашим фахівцям.


Часті питання покупців

Які аксесуари у Вас є?

У нашому асортименті є всі необхідні аксесуари для вентиляції та кондиціонерів.

Ви продаєте оригінальні товари, чи є гарантія?

Вся продукція у нашому магазині оригінальна, на неї ми надаємо гарантію від виробника.

Ви консультуєте та підбираєте необхідні аксесуари?

Перед покупкою ми запевняємось, що Ви зробили правильний вибір. Контакти наших консультантів:

Чому краще купити аксесуари у Вас?

Ми продаємо якісну продукцію з гарантією.