• Головний офіс
  Україна, Київ, вул. Перемоги, 9
  Філія
  Українa, Київ, пр-т. Визволителів, 5

Проєктування та монтаж інженерних систем

Одним з найбільш відповідальних етапів будівництва є прокладання та підключення інженерних мереж. Саме вони забезпечують комфортне та безпечне проживання людей. Для того щоб такі системи працювали безперебійно, необхідно ретельно продумати і розробити проєкт їх розташування, а потім зробити грамотний монтаж, суворо дотримуючись розробленого проєкту.

Проєктування інженерних систем

Наша компанія спеціалізується на проєктуванні та встановленні систем вентиляції (у тому числі і димовидалення), кондиціювання, зволоження та осушення повітря в побутових та промислових приміщеннях. До переліку послуг входить розробка проєктної документації, точна оцінка вартості та терміну закінчення монтажних робіт, а також гарантійне обслуговування обладнання.

При проєктуванні наші спеціалісти керуються чинними нормами та вимогами ДБН України. Враховуються побажання замовників та існуючі технічні можливості підключення до різних комунікацій. Грамотне проєктування дозволяє уникнути помилок при виборі місця встановлення обладнання, а також перевитрати будівельних матеріалів та коштів. Перед початком монтажних робіт створюються креслення та схеми розміщення систем кондиціювання та вентиляції. При цьому враховуються особливості дизайну приміщень та вимоги технічного завдання.

Монтаж інженерних систем

Після погодження із замовником проєктних рішень, кошторису та термінів виконання робіт починається монтаж обладнання. Ще на стадії проєктування вирішуються питання про те, які матеріали використовувати для прокладання комунікацій (пластик або метал), якими оптимальними способами зробити їх підведення та закріплення. При виборі кондиціонерів та вентиляційних систем важливо враховувати площу приміщень, планування, розміри та кількість віконних отворів. Професіонал безпомилково визначає, якою має бути потужність встановлюваних систем, щоб їхня дія була максимально ефективною і не призводила до зайвої витрати електроенергії.

Під час проведення монтажних робіт здійснюються такі операції:

  • Підготовка стін до прокладки комунікацій (висвердлювання отворів, довбання канавок у бетоні або цеглі).
  • Установка кріплень.
  • Поетапний монтаж обладнання (вентиляторів, повітроводів, фільтрів, спліт-систем тощо).
  • Прокладання інженерних комунікацій та їх приєднання до апаратури.
  • Налаштування обладнання та перевірка його роботи у різних режимах.
  Монтаж може бути виконаний як у вже облаштованих приміщеннях, так і в ході проведення будівництва або ремонту квартир та громадських будівель.

  Монтаж інженерних систем, Київ

  Компанія "Техно-Майстер" виконує роботи з проєктування та встановлення інженерних систем у місті Києві, а також у Київській області. Ми проводимо монтаж обладнання на об'єктах найрізноманітнішого призначення: у квартирах багатоповерхових будівель, у заміських будинках, у кафе та ресторанах, у промислових приміщеннях.
  Якщо монтаж проводиться вже після обробки стін (наприклад, при впорядкуванні та реконструкції старих побутових об'єктів), то роботи здійснюються за спрощеною схемою. За бажанням замовників проводиться поверхневе прокладання мереж та труб. Для того, щоб установка нового обладнання не вносила дисонансу в інтер'єр приміщення, комунікаційні мережі маскуються за допомогою акуратних пластикових коробів, що вписуються в інтер'єр.
  Найбільш прийнятним є варіант проведення монтажу такого обладнання під час ремонту або будівництва об'єктів. У цьому випадку труби та дроти прокладаються у спеціальні штроби у стінах. Після закінчення робіт і остаточного оздоблення стін наявність комунікацій зовсім непомітно, не заважає при розміщенні меблів і створенні бажаного інтер'єру.
  Етапами такого проєктування та монтажу є:
  • Виклик інженера-проєктувальника для огляду об'єкта, первісної прикидки характеру та обсягу робіт. Фахівець вивчає технічне завдання та займається збором вихідних даних для підготовки проєктної документації.
  • Складання необхідних схем та креслень, узгодження кошторису витрат.
  • Доставка необхідного обладнання та допоміжних матеріалів до місця робіт.
  • Розмітка стін, монтування окремих блоків та елементів інженерних систем.
  У процесі монтажу використовуємо спеціальні комплектуючі вироби (кабелі, мідні перехідники, кріплення, електрофурнітуру). У нашому розпорядженні є якісні утеплювачі труб, олії, засоби для чищення та дезінфекції обладнання. Їх використання гарантує довгу та безвідмовну службу встановлюваних систем.
  При монтажі кондиціонерів ми обов'язково робимо їх заправку фреоном. У процесі роботи апаратів відбувається поступовий технічний витік цього теплоносія. При підключенні фреонових труб до блоків кондиціонера наші майстри проводять ретельну вакуумацію системи, щоб знизити природні втрати фреону до мінімуму. Наступну дозаправку рекомендується робити через 1,5-2 роки.

  Замовити проєктування інженерних мереж

  Під час проєктування дуже важливо звертатися до професіоналів. Наслідками неправильної установки можуть бути вібрація та підвищений шум, що виробляється працюючим обладнанням, неякісне очищення повітря, поява неприємних запахів у приміщеннях. У нашій фірмі можна замовити проєктування подібних мереж, а також виконання всіх робіт до завершення тестування обладнання. Ми також здійснюємо безкоштовне технічне обслуговування протягом гарантійного терміну.
  Наша фірма займається проєктуванням та встановленням систем кондиціювання та вентиляції у закладах громадського харчування. При складанні проєкту звертається увага не тільки на технічні характеристики самих приміщень (площа, висоту стель, взаємне розташування залів та побутівок, особливості інтер'єру), а й на максимальну кількість відвідувачів. Враховується розташування електроприладів та печей.
  У кожному даному випадку доводиться приймати нестандартні рішення.
  Найважливішу роль грає проєктування та правильний монтаж протидимних систем. Це складний комплекс вентиляційного обладнання, що забезпечує безпеку людей. Тут мають бути старанно продумані способи відведення диму, провітрювання приміщення, нагнітання свіжого повітря. При проєктуванні таких систем безпеки враховується поверховість будівлі, її призначення (промислове, побутове, розважальне тощо)

  Вартість монтажу інженерних мереж

  Загальна вартість робіт залежить від розмірів об'єкта, складності прокладання комунікацій, потужності обладнання та виду інженерних систем.

  Залишити заявку на прорахунок: +38 (097) 239-25-11 E-mail: climat-master@ukr.net

  Контакти