• Головний офіс
  Україна, Київ, вул. Перемоги, 9
  Філія
  Українa, Київ, пр-т. Визволителів, 5

Мідна труба

При проведенні будівельних робіт та монтажі обладнання багато хто воліє використовувати пластикові труби. Проте в останні роки все більшої популярності набуває труба мідна, виготовлена ​​з матеріалу з унікальними властивостями. Мідь не схильна до корозії, вона має гарну теплопровідність і чудово витримує перепади температур від -100° до +250°. Це пластичний, міцний і довговічний метал, вироби з якого є десятиліттями, не втрачаючи свого привабливого вигляду. Мідна трубка незамінна при установці кліматичного обладнання та підведення фреону до його блоків, а також облаштування інших інженерних систем. Здійснення монтажних робіт полегшується тим, що мідна труба виробляється згідно з ГОСТ, тобто у продаж надходять вироби стандартних діаметрів.

Переваги мідної труби та її застосування

Труби, що виготовлені з міді, мають наступні переваги:
 • Вони не псуються від контакту з хлорованою водою, оскільки на поверхні металу утворюється захисна плівка оксиду. Труби стійкі до дії інших агресивних речовин, що містяться у воді або повітрі, не піддаються впливу ультрафіолетових променів та погодних умов.
 • На їхній гладкій поверхні не утворюються сольові та жирові відкладення.
 • Їхня міцність і пластичність не зменшуються при низьких температурах, тому такі труби підходять для транспортування рідин-холодоагентів (фреонів).
 • Мідь має бактерицидну дію, внаслідок чого повітря і вода, що проходять мідними трубами, очищаються від шкідливих мікроорганізмів.
 • При паянні утворюються шви, міцність яких у багато разів більша, ніж у пластикових та сталевих труб. Такі шви витримують великий тиск, не руйнуються через вібрацію конструкцій. Там, де потрібне прокладання пластикових або сталевих комунікацій з товстими стінками, можна використовувати тонкостінні мідні труби, які прослужать набагато довше.
 • Такі вироби мають гнучкість.
 • Їх можна повторно використати після демонтування інженерних систем.
 • Вони мають естетичний вигляд, тому нерідко використовуються як елементи декору.
Мідні труби випускаються у широкому асортименті, з діаметрами від 5 мм до 35 мм. Найбільшим попитом користуються труби, що мають діаметр 5, 6, 16 та 35 мм. Мідні труби, незважаючи на дорожнечу в порівнянні з трубами з інших матеріалів, все частіше використовуються при облаштуванні житла, монтажі водопровідного та повітроочисного обладнання.
Их применяют:
 • При створенні систем опалення, а також холодного та гарячого водопостачання.
 • Для транспортування стисненого повітря та зріджених газів.
 • Як маслопроводи в системах високого тиску.
 • Для транспортування фреону у кондиціонерах.
 • Для відведення конденсату у промислових установках та побутових апаратах.
 • У нагрівальних приладах.
 • В апаратах, що використовуються на підприємствах харчової та медичної промисловості.
Існують «тверді» та «м'які» мідні труби, які виготовляються за різними технологіями та мають відмінності у властивостях.

М'яка мідна труба

Її називають також «відпаленою». У кожній бухті знаходиться 50 м труб діаметром до 22 мм, поміщених у вакуумну упаковку. Щоб підвищити гнучкість, їх попередньо нагрівають до 600° - 700°, та був повільно охолоджують (відпускають). При цьому міцність матеріалу знижується, але підвищується пластичність і в 1.5 рази збільшується розтяжність.
На кінцях труби встановлюються пробки, що запобігають попаданню всередину сміття.
Такі труби використовуються, наприклад, для влаштування теплої підлоги. Враховуючи той факт, що при нагріванні труба розширюється і може зруйнувати бетонну стяжку, застосовують м'які мідні труби в полімерній ізоляції.
Відпалені труби використовуються також при влаштуванні опалення та водопостачання. Гнучкі труби легко приховати в малодоступних місцях, зігнути за допомогою трубогибу, щоб змінити напрямок руху рідини. Недоліком м'яких труб є неможливість їх згинання під прямим кутом.

Тверда мідна труба

Міцність «не відпалених» (твердих) труб більша, зате вони не гнуться. У магазин поставляються відрізки довжиною 5 м. Для з'єднання їх під кутом використовуються фасонні деталі (кутники). Прямі труби з'єднують за допомогою зварювання або паяння з попереднім розвальцюванням. Використовуються також різьбові чи обтискні фітинги.
Міцні тверді труби використовуються для монтажу водопроводів і газопроводів. Їх укладають не тільки всередині приміщень, але й зовні, оскільки такі труби стійкі до спеки, холоду та опадів. Їх застосовують також у холодильних, кондиційних та сантехнічних системах, використовують у кисневих установках, пневматичних пристроях.
За допомогою твердих труб монтуються стояки та протяжні магістралі.

Купити мідну трубу у Києві

У магазині «Техно-майстер» Ви можете придбати мідні труби різного діаметру з товстими та тонкими стінками. У нас в асортименті є вироби, що мають підвищену гнучкість, пройшли спеціальну обробку за високої температури.
М'які труби виготовлені з 99% міді, упаковані в бухти, які легко транспортувати.
Прямі труби можна придбати окремими шматками завдовжки від 1 м.
Якщо Ви вагаєтесь з вибором труб і розрахунком їх кількості, або Вас цікавить ціна за метр, звертайтесь до наших консультантів. Вони підкажуть, які Вам знадобляться фітинги, також інструменти для монтажу. Ціна мідної труби вище, ніж пластикової або сталевої, але витрати з лишком окупаються їх якістю та благородним виглядом.
У нашому магазині ціна на мідну трубу в Україні. До того ж є система знижок для оптових покупців, а також спеціальні пропозиції, що дозволяють придбати наш товар з найбільшою вигодою.
Доставка по всій Україні - ми можемо в найкоротші терміни доставити куплені Вами мідні труби та допоміжні вироби не тільки до різних районів Києва, але й до Одеси, Харкова, Дніпро та інших пунктів, розташованих на території України.