• Головний офіс
  Україна, Київ, вул. Перемоги, 9
  Філія
  Українa, Київ, пр-т. Визволителів, 5

Мідна труба

Артикул: 272

0

0.00 ₴

Завдяки своїм унікальним властивостям мідна труба має величезну популярність при проведенні сантехнічних та опалювальних робіт, під час підключення технологічних трас холодильного обладнання, а також є важливою транспортуючою.

Мідна трубка не схильна до корозії, вона має хорошу теплопровідність і чудово витримує перепади температур у широкому діапазоні, від -100° до +250°. Такі труби не тільки пластичні та міцні, а й довговічні, що служать десятками років, без будь-якого зносу. Особливо вона популярна при встановленні кліматичного обладнання для підведення фреону до зовнішнього та внутрішнього блоку, а також облаштування інших інженерних систем. 

Переваги використання мідної труби перед альтернативними варіантами

Будь-які труби виконана з міді має наступні властивості:
 • Вони не псуються від контакту з хлорованою водою, оскільки на поверхні металу утворюється захисна плівка оксиду. Труби стійкі до дії інших агресивних речовин, що містяться у воді чи повітрі, не піддаються дії ультрафіолетових променів та погодних умов.
 • На їхній гладкій поверхні не утворюються сольові та жирові відкладення.
 • Їх міцність і пластичність не зменшуються за низьких температур, тому такі труби підходять для транспортування рідин-холодоагентів (фреонів).
 • Мідь має бактерицидну дію, внаслідок чого повітря і вода, що проходять мідними трубами, очищаються від шкідливих мікроорганізмів.
 • При паянні утворюються шви, міцність яких дуже висока. Такі шви витримують великий тиск, не руйнуються через вібрацію конструкцій.
 • Вони мають гнучкість, що в рази полегшує їх монтаж.
 • Їх можна повторно використати після демонтування інженерних систем.
 • Вони мають естетичний вигляд, тому нерідко використовуються як елементи декору.

Асортимент та різноманітність мідних труб

Мідні труби випускаються в широкому асортименті з діаметрами від 5 мм до 35 мм. Найбільшим попитом користуються труби, що мають діаметр 5, 6, 16 та 35 мм. Незважаючи на дорожнечу в порівнянні з виробами з інших матеріалів, все частіше використовуються при облаштуванні житла, монтажі водопровідного та повітряочищувального обладнання.

Чому краще купити мідну трубу у нашому інтернет-магазині?

У нас Ви можете купити мідні трубки різного діаметру з товстими та тонкими стінками, а також різними відрізками, починаючи від одного метра, закінчуючи бухтою. Також ми пропонуємо вироби, що мають підвищену гнучкість, пройшли спеціальну обробку за високої температури. Важливо відзначити, що ціна за метр на весь асортимент одна з найкращих в Україні, тому що ми працюємо безпосередньо з виробниками.


Часті питання покупців

Яка мідна труба у Вас є в наявності?

Ми продаємо мідну трубу в бухтах та пряму, в асортименті є великий вибір діаметрів.

Як я можу вибрати потрібну мені мідну трубу?

Якщо Ви точно не знаєте, яка труба Вам потрібна, можна проконсультуватися у наших фахівців..

Чому краще купити мідну трубу у Вас?

Ми є офіційними постачальниками мідної труби від виробників.