• Головний офіс
  Україна, Київ, вул. Перемоги, 9
  Філія
  Українa, Київ, пр-т. Визволителів, 5

Пульти для кондиціонера

Дистанційне керування кондиціонером дає великі переваги. Можна керувати роботою спліт-системи будь-якої точки кімнати, зручно розташувавшись на дивані або сидячи за комп'ютером. Для цього достатньо взяти до рук пульт кондиціонера. Цей багатофункціональний пристрій дозволить вибрати і легко підтримувати оптимальний режим роботи кліматичної системи. Корпус пульта виготовлений із міцного пластику. Усередині знаходиться мікросхема та світлодіод для дисплея, на який виводяться показники температури та інші налаштування. Пристрій працює на батареях. На панелі розміщуються кнопки керування.

Пульт від кондиціонера – основні функції

Пульти кондиціонерів забезпечені кнопкою Mode, за допомогою якої здійснюється зміна режимів та підключення наступних функцій:

 1. Підтримка автоматичного режиму (Auto). Кондиціонер автоматично підтримуватиме температуру повітря в приміщенні 24° шляхом автоматичного налаштування швидкості обертання вентилятора внутрішнього блоку.
 2. Охолодження повітря у приміщенні (Cool). Спліт-система налаштовується на зниження температури повітря у приміщенні до наперед налаштованих показників.
 3. Посилене охолодження повітря (Turbo). Ця функція підключається лише у режимі Cool. При натисканні на кнопку Турбо кондиціонер протягом півгодини працюватиме інтенсивніше, що дозволить швидко знизити температуру в кімнаті.
 4. Осушення повітря (Dry). Вмикається режим видалення зайвої вологи. Сире та тепле кімнатне повітря потрапляє на поверхню холодного теплообмінника. Надлишкова волога, що міститься в ньому, конденсується і виводиться за межі приміщення. Наявність цієї функції дозволяє покращити мікроклімат у кімнаті та уникнути появи цвілі, вкрай шкідливої для здоров'я людей.
 5. Вентиляція (Fan). Кондиціонер переходить у режим провітрювання кімнати. При цьому для освіження повітря, що застоялося, не потрібно відкривати вікна, впускати в приміщення вуличний шум і літню спеку.
 6. Обігрів (Heat). Пульт до кондиціонера перетворює спліт-систему в режим нагрівання повітря. Протягом декількох хвилин пристрій прогрівається, після чого в квартиру почне надходити тепле повітря, і температура кімнати підніметься до встановленого значення.
 7. Регулювання напряму вертикального руху повітря За допомогою кнопки Airswing, на якій є стрілка, що вказує напрямок «вгору-вниз», змінюється положення жалюзі. Його можна зафіксувати або поставити в режим постійної зміни для посилення циркуляції повітря.
 8. Комфортний сон (Goodsleep). Пультом дк можна виставити час автоматичного увімкнення або вимкнення кондиціонера. За допомогою кнопок Timeup та Timedown встановлюють тривалість роботи вентилятора в інтервалі від 30 хвилин до 12 годин. При цьому кондиціонер працюватиме в трьох режимах: «засипання» (зниження температури до встановленого значення), «міцний сон» (невелике комфортне підвищення температури) та «пробудження» (переривчаста подача теплого повітря).
 9. Автоматичне увімкнення (вимкнення) кондиціонера (Ontimer, Offtimer).
 10. Установка граничного інтервалу температур охолодження, за яких робота кондиціонера буде найбільш економічною (SmartSaver).

Купити пульт для кондиціонера

Якщо Ви втратили пульт або він вийшов з ладу, звертайтеся до магазину «Техно-Майстер». Тут можна легко купити пульт від кондиціонера будь-якої популярної марки. Придбавши новий пульт від кондиціонера замість загубленого, Ви зможете, як раніше, насолоджуватися комфортом, покладаючись на кондиціонер звичної конструкції.


Часті питання покупців

Які пульти для кондиціонера у Вас є?

У нас є як оригінальні пульти, так і універсальні.

Як дізнатися чи підійде мені цей пульт?

Оригінальний пульт має перелік моделей кондиціонерів свого бренду, що стосується універсального, тут необхідно дивитися таблицю сумісності.

Чому краще купити пульт для кондиціонера у Вас?

Ми продаємо оригінальні та універсальні польти від перевірених постачальників, даємо гарантію та за необхідності здійснюємо повернення.