• Головний офіс
    Україна, Київ, вул. Перемоги, 9
    Філія
    Українa, Київ, пр-т. Визволителів, 5

Засоби для чищення кондиціонера

Причиною того, що кондиціонер перестав охолоджувати повітря, працює «вхолосту», може бути забруднення внутрішніх поверхонь та фільтрів. Накопичення пилу на лопатях вентиляторів та на випарнику може призвести до перегрівання компресора та виходу агрегату з ладу. Потрібно періодично видаляти з нього бруд, використовуючи при цьому спеціальний засіб для очищення кондиціонера. Випускаються як рідкі миючі склади, так і засоби для чищення у вигляді спрею і піни. Засіб очищення кондиціонера не тільки розчиняє бруд і видаляє його з поверхонь, але й знезаражує внутрішній блок. В очисниках міститься хлоргексидин – хімічна речовина антисептичної дії, яка успішно бореться з грибком, бактеріями та вірусами.

Рідина для чищення кондиціонера – особливості застосування

У засобах очищення кондиціонерів відсутні агресивні компоненти, що руйнують метали чи пластик. Основними складовими є поверхнево-активні речовини, що утворюють мильну піну, розчиняють бруд та жировий наліт. Крім того, тут містяться антибактеріальні розчини, що знищують пилових кліщів, плісняві гриби та інші шкідливі мікроорганізми. У складі є також поглиначі запахів (сорбенти). Вони додаються для усунення неприємних ароматів, що з'являються внаслідок застою вологи та розмноження мікробів у внутрішньому блоці кондиціонера.

У продажу є очищувальні розчини у 5-літрових пластикових упаковках. Рідину для очищення кондиціонерів наносять на губку або ганчірку, за допомогою якої ретельно протирають забруднені внутрішні поверхні спліт-системи, видаляючи скупчення пилу та цвілі. Особливо зручні засоби, що випускаються у невеликих балончиках з розпилювальними пристроями або ковпачками для подачі піни. За допомогою аерозолю зручно очищати важкодоступні місця. Одного балончика спрею зазвичай вистачає на 2 процедури.

Перед початком очищення прилад обов'язково відключають від електромережі з метою безпеки. Піну залишають на поверхні випарника приблизно 15 хвилин. За цей час вона встигає осісти, перетворюється на рідину, яка разом з брудом, що розчинилася, зливається через дренажну систему в каналізацію або виводиться назовні. Залишки засобу для чищення змивають водою, а потім повністю просушують внутрішній блок, щоб при включенні приладу не відбулося коротке замикання. Для остаточного видалення слідів очисника кондиціонер на 5 хвилин вмикають у режим вентиляції. Приміщення ретельно провітрюють. При виконанні процедури очищення кондиціонера необхідно надягати рукавички та захисну маску, щоб уникнути алергічного ураження шкіри та захистити органи дихання.

Фахівці рекомендують повторювати процедуру очищення 1-2 рази на рік навіть за відсутності зовнішніх ознак забруднення. Якщо в працюючому кондиціонері виникають сторонні шуми, у кімнаті з'являється затхлий запах, падає холодопродуктивність приладу, проводять позачергове чищення. Її здійснюють самостійно (відповідно до інструкції, що є на упаковці), або вдаються до допомоги професіонала, який має досвід обслуговування спліт-систем.

Купити засіб для чищення кондиціонерів

У нашому магазині Ви знайдете різноманітні спреї, пінні та рідкі очищувачі, які допоможуть Вам продовжити бездоганну роботу дорогого обладнання. У нас Ви зможете придбати засіб для чищення кондиціонера за низькими цінами. За якість товару ми ручаємось. Зробіть замовлення телефоном або на сайті, і наш кур'єр доставить покупку.