• Головний офіс
    Україна, Київ, вул. Перемоги, 9
    Філія
    Українa, Київ, пр-т. Визволителів, 5

Засоби для чищення та дезінфекції кондиціонера

Відповідно до вимог експлуатації, кожен агрегат в обов'язковому порядку необхідно періодично очищати. Це треба як для покращення зовнішнього вигляду, так і за вимогами СанПіН для видалення хвороботворних бактерій та мікроорганізмів. Спеціальний засіб для чищення кондиціонерів очищає забруднення, виконує дезінфекцію поверхонь, пригнічує їх подальше розмноження.

В іншому випадку повітря, що нагнітається в приміщення під час його охолодження, не очищається, а навпаки, забруднюється, що погіршує показники мікроклімату за параметрами бактеріологічної чистоти. Промисловість пропонує споживачам склади для спліт-систем та мультиспліт-систем, їх хімічні реагенти підібрані з урахуванням матеріалів виготовлення елементів пристроїв та не можуть погіршити їх початкові технічні характеристики.

Як працюють засоби для очищення кондиціонерів?

На поверхнях пристроїв накопичується пил, жир, зміг, починає рости пліснява, розмножуються бактерії. Хімія для чищення кондиціонера ефективно справляється з усіма поставленими завданнями, для видалення кожного виду забруднень використовуються спеціальні інгредієнти. ПАР додають до складу для домашнього кондиціонера з метою розчеплення довгих органічних молекул та зменшення їх адгезії з поверхнями корпусу. Звичайний бруд з побутового кондиціонера видаляється лужними добавками.
Якісне промислове засіб для очищення випарника кондиціонера виключає передчасне окислення і не погіршує стан монтажних вузлів. У складі для чищення внутрішнього блоку кондиціонера є комплексні добавки – покращується повітря, що подається, кондиціонер справляється із завданнями фільтрації повітряного потоку. Для зовнішнього блоку кондиціонера треба користуватися препаратами з ПАР та лугами, вони видаляють тверді відкладення. Особливо ретельно слід обслуговувати систему трубопроводів пристрою, правильно підібраний засіб для очищення дренажної системи кондиціонера, повністю відновлює ефективний діаметр трубопроводів, не провокує корозійні процеси металевих поверхонь, не погіршує фізичні характеристики полімерів та пластиків.

Види засобів

З метою полегшення процесу та підвищення його якості промисловість опанувала випуск кількох видів препаратів.
  1. Піна для чищення кондиціонера. Універсальний засіб, що використовується як для побутових, так і для автомобільних кондиціонерів. Міститься у металевому балончику, осідає на забруднених поверхнях у вигляді піни, після витримки протягом 3-5 хвилин видаляється. Перевага – виключається попадання засобу на полові покриття та прискорюється процес очищення.
  2. Рідина для чищення кондиціонера. Реалізуються у пластиковій тарі, мають комплексний вплив. Наносяться на поверхні або спеціальні ганчірочки, поверхня змочується та витримується необхідний час. Після очищення кондиціонер ретельно витирається чистою паперовою серветкою. З огляду на характер забруднень окремі ділянки можна очищати кілька разів.
  3. Спрей для чищення кондиціонера. Використовується для очищення та дезінфекції поверхонь у важкодоступних місцях. Має комплексну дію: видаляє всі типи забруднень, неприємні запахи і виконує дезінфекцію пристроїв. 
Під час вибору конкретного засобу слід брати до уваги експлуатаційні характеристики кондиціонерів, їх призначення та місце розташування.

Антибактеріальні особливості засобів для дезінфекції кондиціонерів

Антибактеріальна обробка повинна виконуватися не рідше одного разу на 6 місяців. У медичних закладах, дитячих садках та школах періодичність скорочується до трьох місяців. Спеціальний засіб для дезінфекції кондиціонерів має у своєму складі антисептики широкого спектру дії, що повністю знищують хвороботворні мікроорганізми. Сучасний антибактеріальний засіб не має шкідливого впливу на людей, що перебувають у приміщенні. Склад розпорошується поблизу входу повітря, втягується у фільтри та виконує дезінфекцію – не потрібне розбирання пристрою, прискорюється час обробки.

Чому краще купити засіб для чищення кондиціонерів у нашому інтернет-магазині?

Ми не новачки на ринку, у нас можна купити всі види засобів очищення, найнижча ціна в регіоні. Співробітники допоможуть обрати та замовити оптимальний товар. Доставка у мінімальні терміни за вказаною адресою, можлива за попередньою оплатою або післяплатою.


Часті питання покупців

Які види очисників у Вас є?

Ми продаємо очищувальні рідини для кондиціонерів у вигляді спрею та піни.

Які очищувачі найдешевші?

У нас Ви можете обрати очищувач за ціною, за складом та функціоналом, а також за виробником.

Які очищувачі для кондиціонерів найпопулярніші?

Чому краще купити очисник у Вашому інтернет-магазині?

У нас продається тільки оригінальна продукція, з гарантією якості та найкращою ціною.