• Головний офіс
    Україна, Київ, вул. Перемоги, 9
    Філія
    Українa, Київ, пр-т. Визволителів, 5

Кронштейни для кондиціонера

Установка зовнішнього блоку кондиціонера – це відповідальний процес, який вимагає професійного підходу. Кронштейни для кондиціонера є кріпленнями, що утримують важкий і габаритний зовнішній блок на зовнішній стіні будівлі.

Такі вироби повинні служити роками та відповідати всім вимогам безпеки. Їм доводиться утримувати дороге обладнання за умов тривалої вібрації, впливу вітру, атмосферної вологи, перепадів зимових та літніх температур. До якості кронштейнів зовнішнього блоку кондиціонера пред'являються високі вимоги. Неприпустимим є використання саморобних кронштейнів, а також болтів, не розрахованих на велику вагу. Порушення цього правила може призвести до падіння зовнішнього блоку. Кронштейни кондиціонерів повинні встановлювати досвідчені фахівці.

Кронштейн для зовнішнього блоку кондиціонера

Кріплення для зовнішнього блоку кондиціонера виготовляються із сталевих куточків завтовшки 2-3 мм П або Г-подібного профілю. Випускаються вироби кількох типів:

  • Кути, зварені під кутом 90 °. Їхнім недоліком є можливість корозії зварних швів.
  • Конструкція з 2 куточків, скріплених різьбленням. За міцністю не відрізняється від зварних кріплень. Деталі для різьбового з'єднання проходять антикорозійну обробку на заводі.
  • Кронштейни з горизонтальною планкою, що спрощує встановлення зовнішнього блоку.

У горизонтальній та вертикальній частинах кронштейна є готові отвори та пази. Їх розміри та форма дозволяють регулювати розташування блоків під час монтажу.

Самостійне свердління додаткових отворів послаблює виріб, що може призвести до поломки кронштейна під зовнішній блок кондиціонера.

Кронштейн кондиціонера має антикорозійний захист. Вона буває різного типу. Найдешевший варіант – емалеве покриття, довговічність якого становить 3 роки.

Більш стійкими до корозії є кронштейни з оцинкованої сталі, а також вироби, покриті порошковою полімерною фарбою, що не змінюють своїх властивостей на світлі, в умовах спекотного літа або морозної зими. Найдорожчими та несхильні корозії є кронштейни з нержавіючої сталі.

Купити кронштейн для кондиціонера

У магазині «Техно-Майстер» кронштейн для кондиціонера можна купити в роздріб або оптом. При виборі важливо врахувати матеріал стін та рекомендоване навантаження. В асортименті є звичайні, також посилені кронштейни для блоків вагою до 150 кг. Ціна залежить від функціональності виробу та від матеріалу виготовлення.