• Головний офіс
  Україна, Київ, вул. Перемоги, 9
  Філія
  Українa, Київ, пр-т. Визволителів, 5

Кронштейни для кондиціонера

Для встановлення будь-якого кондиціонера, чи це спліт система, чи мульти-спліт система, необхідні кріплення, на яких буде встановлений зовнішній блок кондиціонера, основне завдання яких - це утримувати важкий і габаритний блок на стіні будівлі.
Як правило, кронштейни для кондиціонера йдуть парами і є кутовим металевим профільом зі звареним і болтовим з'єднанням. Вони виготовляються із сталевих куточків завтовшки 2-3 мм П-подібного або Г-подібного профілю, додатково оснащуються горизонтальною планкою.
Випускаються з невеликими відмінностями:
 • Кронштейни зі звареними з'єднаннями - це кутовий сталевий профіль, зварений під кутом 90°.
 • Кріплення з болтовими з'єднаннями це той же профіль, тільки з'єднаний за допомогою болтів.
У будь-якому випадку, незалежно від типу та конструкції кріплення для кондиціонера має бути надійним і довговічним. Він повинен служити роками та відповідати всім вимогам безпеки, тому що доводиться утримувати дороге обладнання в умовах тривалої вібрації, впливу вітру, атмосферної вологи, перепадів зимових та літніх температур.

Як визначити, яке кріплення для кондиціонера необхідне?

Перед тим як вибрати кронштейн для зовнішнього блоку кондиціонера, необхідно розуміти розмір і масу блоку, що встановлюється. Існує кілька типів кріплень:
 • К1 – Кронштейн для спліт системи потужністю 07 – 10 Btu або 1,8-3,0 кВт.
 • К2 - Кріплення для кондиціонера потужністю 16 - 22 Btu або 4,9-6,5 кВт.
 • К3 – Для моделей 24-27 Btu або 7,2-8,1 кВт, а також 28-30 Btu або 8,4-9,0 кВт.
 • К4 – Модель кронштейна під найважчий зовнішній блок, розрахований на блоки потужністю 36 – 40 Btu або 10,0 – 12,0 кВт.
Важливо відзначити і матеріал, з якого виконані кронштейни, - як правило, це звичайна пофарбована сталь і нержавіюча, остання суттєво дорожча.

Чому краще купити кронштейн для кондиціонера у нашому інтернет-магазині?

Великий асортимент нашого інтернет-магазину дозволить Вам вибрати будь-який кронштейн виходячи з вартості, матеріалу та типу. Перед тим як купити кронштейн для кондиціонера краще проконсультуватися з нашим фахівцем, щоб він точно підібрав модель. При виборі важливо врахувати матеріал стін та рекомендоване навантаження. Ми маємо звичайні, а також посилені для блоків вагою до 150 кг. Ціна залежить від функціональності виробу та від матеріалу виготовлення. Ми є офіційними представниками виробників, тому ціна завжди буде кращою на ринку.


Часті питання покупців

Як вибрати кронштейн?

При виборі кронштейна потрібно точно знати вагу та потужність зовнішнього блоку кондціонера.

З якої стали краще купити кронштейн?

Залежно від місця, де буде встановлений зовнішній блок, у нас є фарбовані та з нержавіючої сталі..

Чому краще купити кронштейни у Вас?

Ми гарантуємо якість та надійність виробів, оскільки працюємо з надійними виробниками.