• Головний офіс
  Україна, Київ, вул. Перемоги, 9
  Філія
  Українa, Київ, пр-т. Визволителів, 5

Проєктування та монтаж систем очищення повітря

Система очищення повітря - це система, утворена пристроями, призначеними для очищення повітря, позбавлення його від забруднень, включаючи запахи, дим та пил. Необхідність їх застосування обгрунтовується тим, що повітря в приміщенні може мати рівні певних забруднювачів до п'яти разів вище зовнішнього повітря.

Проєктування системи очищення повітря

Очищувачі повітря поєднують типи обладнання, кожен з яких використовує комбінацію технологій, щоб допомогти очистити повітря житлових і виробничих просторів. Знання того, як ці технології працюють, вкрай важливо при проектуванні системи очищення.

Тип очищення/расположение
Визначення та прикладПеревага
Недолік
Повітряний фільтрФільтри з тонких волокнистих матеріалів, які складаються багаторазово, щоб створити ряд бар'єрів. Повітря проштовхується крізь бар'єри, залишаючи на них забруднення.Ця технологія може вловлювати близько 99,97% частинок розміром більше 0,3 мкм, включаючи пил, пилок, віруси, цвіль та бактерії.Фільтри іноді необхідно замінювати.
Негативна іонізаціяЦі пристрої можуть притягувати частинки повітря та видаляти їх із повітря. Поширені частинки включають пилок та пил.При негативній іонізації частки повітря будуть ставати важче і прикріплюватися до поверхонь у всьому будинку, тому їх наявність у повітрі різко знизиться.Краще справляються з маскуванням забрудненого повітря, але гірше з видаленням забруднюючих речовин, ніж повітряні фільтри.
Фільтр із активованим вугіллямВін використовує вуглець (також відомий як деревне вугілля), яке є надзвичайно пористим для поглинання частинок з повітря.Завдяки активному хімічному зв'язуванню та абсорбції, активоване вугілля дуже добре вловлює те, що фільтр із волокнистих матеріалів погано видаляє: гази, тютюновий дим, запахи та хімічні викиди.Знижена здатність до видалення алергенів, вірусів, цвілі або бактерій.
Ультрафіолетове (УФ) освітленняСприяє пошкодженню клітин мікроорганізмів УФ-випромінювання.Значно підвищує ефективність систем фільтрації при комплексному використанні. Допомагають покращити якість повітря, перетворюючи молекули кисню та води на гідроксил та озон.Використовується тільки для очищення мікроорганізмів, цвілі і бактерій.
Озоновий очисник повітряЦі машини виробляють озон, молекулу, яка може реагувати з певними забруднювачами, щоб змінити їхній хімічний склад.Озон змінює хімічний склад забруднювачів, нейтралізуючи їх.Може сприяти перевищенню нормованого рівня озону у просторі житлових чи виробничих приміщень.

Монтаж системи очищення повітря

Будь-яка система очищення повітря монтується, починаючи з очисної установки (крім випадків, коли вони монтуються у раніше створені вентиляційні системи). Автономні модульні системи очищення не вимагають особливого процесу монтажу та просто встановлюються у передбачених проєктуванням місцях.

Комплексні системи, що встановлюються разом із системою вентиляції, монтуються з наступних модулів:

 • локальне витяжне обладнання: парасольки, підйомні поворотні пристрої, забірні патрубки, гнучкі повітроводи, а також системи їх кріплення.
 • трійники або врізання для підключення до повітроводів;
 • центральні для приміщення колектори або повітропроводи збору;
 • вентилятор для забезпечення руху повітряних мас;
 • фільтраційні системи.


Залишити заявку на прорахунок: +38 (097) 239-25-11 E-mail: climat-master@ukr.net

Контакти