• Головний офіс
    Україна, Київ, вул. Перемоги, 9
    Філія
    Українa, Київ, пр-т. Визволителів, 5

Ремонт кондиціонерів

Причинами виходу кондиціонерів можуть бути неправильна експлуатація, відсутність належного обслуговування, а також знос окремих елементів кліматичного обладнання. У деяких випадках для відновлення працездатності дорогої кліматичної техніки потрібне проведення чищення внутрішнього та зовнішнього блоків, дозаправка холодильного контуру фреоном, заміна олії та окремих елементів спліт-системи.

Майстри компанії «Техно-Мастер» проведуть ретельну діагностику несправностей та ремонт кондиціонера будь-якої моделі. Компанія пропонує послуги комплексного обслуговування кліматичної техніки. Грамотний професійний сервіс дозволить продовжити термін служби обладнання та зберегти високу продуктивність його роботи. Кондиціонер, ремонт якого зроблять досвідчені фахівці нашої компанії, що пройшли спеціальне навчання, послужить клієнтам ще не один рік.

Вартість ремонту кондиціонера (прайс):

Діагностика кондиціонера – виклик майстра (якщо ремонтує наша компанія)Безкоштовно*

Виклик майстра для діагностики (якщо Ви відмовляєтесь від нашого ремонту)

Висококваліфіковані фахівці нашої компанії проведуть комплексну перевірку працездатності кондиціонера та оцінки необхідності його планового обслуговування. Якщо після цього ви оберете нашу компанію як виконавець ремонту, то діагностика вважається частиною комплексу послуг та йде у подарунок. Якщо ж від ремонтних робіт відмовилися, то діагностика оцінюється згідно з прайсом.

300 грн

Дрібний ремонт кондиціонера

Включає усунення дрібних поломок, виявлених у процесі діагностики, що не потребують суттєвого ремонту.

від 150 грн

Професійне чищення та дезінфекція кондиціонера (внутрішнього блоку)

Очищення включає усунення забруднень внутрішніх фільтрів, теплообмінника та дренажної системи, після чого проводиться дезінфекція.

від 400 грн.

Заправка кондиціонера фреоном

У процесі заміни холодоагенту або після усунення витоку може знадобитися повне заповнення обсягу холодоагенту для відновлення функціонування кондиціонера (при необхідності може бути проведена перевірка на наявність витоків фреону).

Заправка фреону в кондиціонер проводиться з використанням спеціальних інструментів та пристроїв (станції заправки, набору трубок, слюсарних ключів, електронних ваг). Майстер працює в рукавичках та захисних окулярах. Важливо грамотно вибрати відповідний фреон. На першому етапі проводиться підготовка, що включає перевірку герметичності холодильного контуру, видалення старого фреону. Після вакуумування системи проводиться заправка кондиціонерів, ціна якої залежить від марки фреону (його складу та властивостей).

Заправка кондиціонера, вартість якої незрівнянно менша за вартість нового обладнання, повинна проводитися своєчасно та професійно.

від 500 грн

Заміна або ремонт плати кондиціонера (модуля керування)

Включає ремонт плат управління або їх заміну, а також заміну модуля управління цілком, якщо інший ремонт неможливий.

від 550 грн

Ремонт/заміна дренажної системи

Якщо усунення забруднень усередині системи дренажу неможливе, вона має порушення цілісності або структури - проводиться її ремонт або заміна деталей, що строго підходять конкретної моделі.

від 200 грн

Перевірка та усунення витоків фреону (холодоагенту)

Витік холодоагенту знижує його рівень у всій системі, нормальний рівень витоку дорівнює від 2 до 3 відсотків загального обсягу. Знайти витоку можна помітним зниженням тиску на всмоктування. У такому режимі компресор повинен охолоджуватись холодоагентом, за ступенем охолодження можна коректно судити про рівень фреону. Для виявлення теч використовуються також течешукач або індикатори витоків, які додаються у фреон.

від 250 грн.

Заміна чи ремонт компресора кондиціонера

Проблеми з компресором – системою, яка виконує завдання підвищення тиску холодоагенту, щоб можна виконувати теплообмін. Вона має власний мотор та достатню кількість електропроводки. Це компонент, який працює дуже ретельно, тому можуть виникати різні проблеми з двигуном та електронікою.

Компресор є найістотнішою і найдорожчою частиною кондиціонера. Його поломка відбувається у разі неправильної експлуатації, перевантаження обладнання. Ремонт компресора кондиціонера побутового призначення проводиться рідко, оскільки за вартістю він можна порівняти з покупкою нової спліт-системи. Найчастіше проводиться заміна компресора кондиціонера, ціна якої становить приблизно половину вартості нового кондиціонера. У процесі заміни знімають і розкривають зовнішній блок, встановлюють новий компресор, потім вакуумують систему, дозаправляють фреону і масла.

від 800 грн.

Заміна радіатора кондиціонера

Радіатор кондиціонера (конденсатор) є теплообмінником, в якому відбувається охолодження фреону, що циркулює в холодильному корпусі. Заміна радіатора кондиціонера може знадобитися у разі його поломки через вібрацію блоку, забруднення, заледеніння або корозії. Наслідком поломки радіатора стає втрата фреону, перегрів двигуна, руйнування компресора. Для заміни радіатора провадиться демонтаж зовнішнього блоку. Після встановлення нового радіатора в нього закачується холодоагент, перевіряється герметичність з'єднань. Заміна та ремонт радіатора кондиціонера – це процедура, яка потребує професійних навичок.

від 300 грн.

Ремонт трубок кондиціонера

Ремонт трубок кондиціонера полягає в усуненні дефектів та тріщин, через які може витікати фреон. Проводиться їх очищення, розвальцювання у місцях спайки. Самостійний ремонт або заміна трубки кондиціонера неприпустимі, оскільки можуть призвести до розгерметизації системи, витоку холодоагенту, втрати продуктивності роботи спліт-системи або виходу обладнання з ладу. Наші майстри роблять заміну трубок на місці установки кондиціонера. Вони усувають дефекти та несправності, які могли виникнути через втрату фреону, виробляють необхідну дозаправку системи.

від 200 грн

Додаткові послуги:

  • Пайка радіатора кондиціонера
  • Заміна та ремонт насоса кондиціонера
  • Заміна підшипника муфти кондиціонера
  • Заміна чи ремонт муфти кондиціонера
від 150 грн

*Безкоштовно у разі виконання ремонтних робіт нашою компанією у разі відмови вартість діагностики становить 300 грн.

Залишити заявку на ремонт: +38 (097) 471-89-71 E-mail: climat-master@ukr.net

Контакти