• Головний офіс
    Україна, Київ, вул. Перемоги, 9
    Філія
    Українa, Київ, пр-т. Визволителів, 5

Зимовий комплект для кондиціонера

Зимовий комплект для кондиціонера призначений для кондиціонерів звичайного типу (за винятком морозостійких спліт-систем), розрахованих на роботу при температурах від +5° до +38°. У холодну пору року, коли температури досягають мінусових позначок, зовнішній блок кондиціонера працює з підвищеною напругою, для стабілізації роботи використовується зимовий комплект на кондиціонер. У разі відсутності зимового пакету для кондиціонера, у системі утруднюється циркуляція фреону та компресорного мастила. Замерзання та спінювання масла, а також потрапляння рідкого фреону в компресор призводять до поломок обладнання. Тому якщо Ви плануєте використовувати кондиціонер взимку, необхідно використовувати зимовий комплект для кондиціонера, який підійде як для спліт, так і для мульти-спліт кондиціонерів.

Зимовий комплект для спліт та мульти-спліт систем - компоновка

Зимовий комплект кондиціонера складається з наступних комплектуючих:

  • Датчик контролю роботи вентилятора зовнішнього блока Його ще називають варіатором швидкості обертання вентилятора чи регулятором температури конденсації. Пристрій регулює продуктивність вентилятора, порівнюючи її з тиском фреону. Цей показник, своєю чергою, змінюється у зв'язку з коливаннями зовнішньої температури. У складі варіатора є датчик температури конденсації, що регулює автоматичне включення та відключення зимового комплекту для кондійціонера, що робить обігрівач компресора зовнішнього блоку кондиціонера.
  • Нагрівальний елемент (ТЕН) для масляного картера компресора підтримує оптимальну температуру олії. Він встановлюється у нижній частині компресора кондиціонера, є основною частиною зимового пакету. Масло, що підігрівається, має більш високу температуру, ніж холодоагент. Запобігається їх змішування та винесення олії з фреоном. Внаслідок цього збільшується термін служби кондиціонера.
  • Кабель для обігріву дренажної системи блоку є додатковою опцією зимового пакету кондиціонера і підключається до електромережі, встановлюється або всередині дренажного шланга, або зовні. Його кінці герметизуються, щоб волога не потрапляла усередину. Конденсат не замерзає, стікаючи по дренажу, що обігрівається, тому він не накопичується і не переливається всередині блоку.

Встановлення зимового комплекту на кондиціонер дозволяє уникнути зледеніння зовнішнього блоку, обмерзання та деформації дренажного шланга (труби). Спліт-системи, з зимовими пакетами, продовжують нормально працювати при температурах до -30°. Усі комплекти універсальні та підходять як для інверторного кондиціонера, так і для неінверторного кондиціонера.

Чому краще купити зимовий комплект для кондиціонера в нашому інтернет-магазині?

Звернувшись до фахівців компанії «Техно-Майстер», Ви зможете підібрати необхідний зимовий комплект для кондиціонера за ціною та якістю. Ціна зимового комплекту для кондиціонера складається із вартості окремих його елементів. У нашому магазині можна купити комплект частин або придбати його цілком. В асортименті є зимові комплекти, які підходять до більшості популярних кондиціонерів, наприклад таких як: Balu, Midea, Gree, Saturn, Panasonic, LG, Toshiba, Cooper&Hunter, Daikin, Sensei, Galactic, Olmo, Osaka, Tosot, Mitsubishi Electric тощо. Зв'язатися з нами можна за телефоном, вказаним у контактах. У магазині "Техно-Майстер" можна придбати комплекти з гарантією на 1 рік.


Часті питання покупців

З чого складається зимовий комплект для кондиціонера?

Зимовий комплект складається з кабелю, що гріє, і блоку управління (термостату).

Як правильно підібрати зимовий комплект?

При виборі потрібно знати потужність кондиціонера та необхідну довжину нагрівального ТЕНу.

Чому краще купити зимовий комплект у вашому інтернет-магазині?

Ми продаємо лише оригінальні комплекти, з гарантією якості.