• Головний офіс
  Україна, Київ, вул. Перемоги, 9
  Філія
  Українa, Київ, пр-т. Визволителів, 5

Вентиляція спортзалу

Спортзал - це місце, де відвідувачі займаються не тільки найрізноманітнішими видами спорту, але і відпочивають, насолоджуючись масажем або сауною. Найчастіше, власники цього бізнесу, намагаються максимально збільшити обсяг послуг, що надаються, в одному комплексі. Одними з таких послуг може бути басейн, спортзал, сауна, лазня, масажний кабінет, солярій, фітнес-кафе тощо. Така різноманітність послуг змушує ділити весь спорткомплекс на спеціальні зони, в яких необхідно створювати та підтримувати свій особливий мікроклімат, а для цього необхідна ефективна та багатофункціональна вентиляція спортзалу.


Вентиляція у спортзалі - вимоги та завдання

Відповідно до загальних норм вентиляції, щодо спортзалу, рівень вологості повітря повинен становити не менше 30% і не вище 50% вологості, а температура повітря, незалежно від пори року, повинна змінюватись в межах від +18 до +26 градусів. Обсяг чистого повітря, що подається, повинен становити не менше 80 м3/год на 1 відвідувача, і не менше 20 м3/год на одного глядача.

*У таких зонах як басейн, сауна, спа, масажна та інших, норми значно відрізняться.

Система вентиляції у спортивному залі досить складна, її завдання полягає у створенні та підтримці своїх особливих мікрокліматів у різних зонах, постійне нагнітання у великому обсязі свіжого повітря, запобігати застою повітря (щоб уникнути утворення неприємних запахів та поява грибків), а також бути високопродуктивною та енергоефективною .


Найбільш ефективна система вентиляція для спортзалу та фітнес клубу

Найоптимальнішою є канальна система вентиляції, яка дозволяє не тільки рівномірно розподіляти повітряний потік у приміщеннях, контролювати швидкість, температуру та рівень вологості повітря, що нагнітає, але і бути енергоефективною, економлячи ресурси не тільки на опаленні за допомогою рекуперації тепла, але регулювати продуктивність системи в автоматичному режимі, залежно від кількості відвідувачів.Проєктування системи вентиляції у спортзалі, тренажерному залі чи фітнес клубі

Проєктування системи вентиляції є найвідповідальнішим моментом, адже від правильного проекту залежить ефективність роботи всієї системи загалом. Як і в будь-якому іншому проекті вентиляції, враховуються такі основні моменти як архітектура, кількість відвідувачів та мінімальна/максимальна продуктивність системи, але в цьому випадку цього недостатньо і необхідно звернути увагу на:

 • Наявність вікон та можливості їх відкриття для провітрювання.
 • Система витяжної вентиляції повинна бути більш продуктивною та мати суттєвий запас потужності.
 • Крім системи кондиціонування та нагрівання, повітря, що нагнітається, має попередньо очищатися, пройшовши через системи фільтрації.
 • Різноманітність приміщень вимагає підтримки свого особливого мікроклімату всередині і принципу роботи (роздягальня, душова, солярій, сауна, басейн тощо).
 • Оснащення системи вентиляції системою автоматизації.

Залишити заявку на прорахунок: +38 (097) 239-25-11 E-mail: climat-master@ukr.net

Контакти


Часті питання покупців

⇒ Скільки коштує проєктування та монтаж вентиляції у спортивному залі?

Вартість робіт розраховується індивідуально, виходячи з індивідуального проєкту та побажань замовника.

⇒ Я не знаю яка вентиляція має бути встановлена?

Ми допоможемо зробити Вам обґрунтований вибір на користь тієї чи іншої системи, у тому числі допоможемо вибрати необхідне обладнання.

⇒ Чи можу я замовити послуги проєктування, монтажу, пусконалагодження, підбір обладнання, як окремі послуги?

У нас Ви можете замовити вентиляцію спортзалу як «під ключ», так і окремо послуги, за потребою.

⇒ З якими об'єктами та типами вентиляції Ви працюєте?

Ми працюємо з усіма типами спортзалами. Кожен проєкт унікальний, як і вентиляційна система.