• Головний офіс
    Україна, Київ, вул. Перемоги, 9
    Філія
    Українa, Київ, пр-т. Визволителів, 5

Вентиляція магазину та супермаркету

Система вентиляції в магазині є необхідною частиною його інфраструктури, від якої залежить не тільки загальна атмосфера в приміщенні, а й якісні характеристики продукту та кількість покупок, які здійснено відвідувачі. Духота, підвищена вологість, різноманітні запахи, викличуть у відвідувачів бажання якнайшвидше залишити приміщення, а у співробітників часті головні болі, втома і небажання працювати. Це стосується не лише продуктових магазинів, а й магазинів техніки, одягу, побутової хімії, меблів тощо.


Функції системи вентиляції в магазині та супермаркеті

  • Нагнітання (приплив) чистого та свіжого повітря.
  • Забір відпрацьованого, запиленого, із зайвими запахами повітря, у необхідному обсязі (режим мінімального та пікового навантаження, коли відвідувачів багато чи мало).
  • Постійна циркуляція повітряним мас, для утримання заданого рівня температури та вологості.
  • Створювати приємну та свіжу атмосферу, без шуму, протягів та сильних повітряних потоків.


Розрахунок та проєктування системи вентиляції магазину та норми повітрообміну

В основу розрахунку, який проводиться перед початком проєктування системи вентиляції у магазині чи торговій площі, береться за основу безліч факторів та норм. Одними з них є норми БНіП, кількість співробітників та відвідувачів, наявність тепловиділяючого обладнання, площа приміщення, висота стелі та багато іншого. На основі цих даних відбувається обчислення необхідний обсяг для нагнітання/забору повітря, а також потужність і продуктивність вентиляційного обладнання.

*Згідно з нормами БНіП, мінімальний обсяг чистого повітря, що подається, повинен становити 20 м3/год на 1 го відвідувача магазину, і не менше 60 м3/год на 1 співробітника.


Рекомендований тип вентиляційної системи, що застосовується у магазинах і супермаркетах

Не залежно від типу і продукту, що продається в магазині, і не залежно від того, магазин знаходиться в окремій будівлі або в торговому центрі, рекомендується використовувати тільки припливно-витяжну систему вентиляції, в локальному або центральному виконанні.

Принцип роботи припливно-витяжної системи вентиляції полягає в тому, що вентиляційне обладнання працює не тільки на нагнітання свіжого повітря, а й на відпрацьоване забір. Варто зауважити, що повітря, що нагнітається, може бути попередньо підготовлене, нагріте або охолоджене, осушене у разі підвищеної вологості, і відфільтроване, а також, якщо в системі присутнє обладнання для рекуперації теплової енергії (рекуператор), то підігріте за рахунок температури повітря, що виводиться назовні.


Залишити заявку на прорахунок: +38 (097) 239-25-11 E-mail: climat-master@ukr.net

Контакти


Часті питання покупців

⇒ Скільки коштує проєктування та монтаж вентиляції у магазині?

Вартість робіт розраховується індивідуально, виходячи з індивідуального проєкту та побажань замовника.

⇒ Я не знаю яка вентиляція має бути встановлена?

Ми допоможемо зробити Вам обґрунтований вибір на користь тієї чи іншої системи, у тому числі допоможемо вибрати необхідне обладнання.

⇒ Чи можу я замовити послуги проєктування, монтажу, пусконалагодження, підбір обладнання, як окремі послуги?

У нас Ви можете замовити вентиляцію в магазині та супермаркеті не лише «під ключ», а й окремі послуги за потребою.

⇒ З якими об'єктами та типами вентиляції Ви працюєте?

Ми працюємо як із невеликими магазинами, так і з великими супермаркетами. Кожен проєкт унікальний, як і вентиляційна система.