• Головний офіс
  Україна, Київ, вул. Перемоги, 9
  Філія
  Українa, Київ, пр-т. Визволителів, 5

Холодильні масла

Холодильне масло для кондиціонера, є обов'язковою складовою будь-якого компресора, у нашому випадку, ми говоримо про компресори кондиціонерів та холодильної техніки. Масло для кондиціонера є невід'ємною частиною системи кондиціювання, і основне його призначення полягає в тому, щоб зменшити силу тертя деталей компресора, від якого залежить тривалість роботи та зношування обладнання. Масло змащує життєво важливі деталі компресора – підшипники, поршні, циліндри, клапани.

Холодильне масло для компресора кондиціонера - види

Масло компресора кондиціонера поділяється на три основні типи:

 • Синтетична компресорна масло для кондиціонера – відрізняється широким попитом завдяки своїй високій якості. Завдяки йому коефіцієнт зносостійкості обладнання зростає в рази, широко застосовуються в кондиціонерах, що працюють на фреоні R134, R407C, R410A і R404A.
 • Напівсинтетичне масло для кондиціонера – суміш мінерального та синтетичного.
 • Мінеральна компресорне масло для кондиціонера є продуктом переробленої нафти, з глибоким фактором очищення якості якого добре показали себе під час роботи компресора. Така масло призначена для кондиціонера заправленого фреоном r134a, R12, R13, R22, R500, R502 тощо.

*Важливо відзначити, що на сьогоднішній день одним із найпопулярніших масел є саме синтетичне, завдяки своїм основним параметрам в'язкості – PAG, PAG 46, PAG 100.

Існує три основних типи компресорів, які використовують у системах кондиціювання, це поршневий, ротаційний та гвинтовий. Для кожного з цих компресорів, призначено свою конкретну компресорну олію, наприклад:

 • Поршневий компресор кондиціонера має використовувати олію класу VDL ISO VG 100.
 • Ротаційний та гвинтовий компресор у кондиціонері розрахований на роботу з олією марки VDL ISO VG 46.

Варто зауважити, що масло підбирається індивідуально, особливо це стосується фреону, який качає компресор.

Фреонове масло (холодильне масло) - особливості експлуатації

Масло для кондиціонера повинна бути не тільки обов'язково чистою від різних домішок, але й сумісною з фреонами, з помірним рівнем в'язкості та щільності. В'язкість холодильного масла. Даний параметр розраховується виходячи з температури 40 градусів (середня температура роботи компресора), але якщо температура підвищується, то і в'язкість масла теж. Тому чим менше в'язкість, тим краще для запчастин компресора, і тим довше прослужить кондиціонер.

Щільність холодильного масла. Один і важливі параметри масла, від якого залежить ефективність роботи обладнання.

Чому краще купити холодильне масло для кондиціонера у нашому інтернет-магазині?

У нашому інтернет-магазині представлена велика кількість холодильних та вакуумних масел для кондиціонерних компресорів, купивши яке, ви точно отримаєте якісний та оригінальний продукт за чудовою ціною, який дозволить вам суттєво продовжити життя будь-якого холодильного обладнання.


Часті питання покупців

Яке масло заливається у компресор кондиціонера?

Для компресорів використовується спеціальне вакуумне холодильне масло.

На що потрібно звернути увагу при виборі олії?

При виборі обов'язково потрібно знати на якому фреоні працює копресор, також у паспорті компресора вказується необхідне для його роботи масло.

Чому краще купити масло для кондиціонера у Вас?

У нас представлені лише оригінальні масла, з відповідними документами.