• Головний офіс
    Україна, Київ, вул. Перемоги, 9
    Філія
    Українa, Київ, пр-т. Визволителів, 5

Проєктування та монтаж систем осушення повітря

Система осушення повітря – призначена для видалення вологи з повітря для контролю вологості у комерційних будівлях та промислових процесах.

Проєктування системи осушення повітря

Проєктування систем осушення повітря, як та інших кліматичних систем складається з кількох етапів, головними з яких є етап підбору обладнання за попередньо визначеними характеристиками приміщення; розробка системи повітроводів (для промислових установок чи великих мереж осушення); розробка супроводжуючої проеєкт документації та погодження проекту із замовником.

Тип осушення/розташування
Визначення та прикладПеревага
Недолік
Конденсаційні установкиВентилятор проганяє повітря через осушувач і через охолоджену установкою металеву пластину, де волога конденсується і стікає в резервуар. Відносна вологість знижується до нормального рівня, повітря нагрівається і подається в приміщення, пристрій потім перемикається в режим очікування, поки це не буде потрібно знову.
Має хорошу продуктивність при температурах вище 10-15 градусів за Цельсієм.
При зниженні температури повітря нижче 10 градусів продуктивність різко падає, за таких робочих умов використовують адсорбційні осушувачі.
Осушення асиміляцієюБільше вологе повітря з приміщення викидається за його межі і замінюється більш сухим свіжим повітрям.Просте у реалізації.Неефективно використовувати у районах із вологим кліматом або у мокру погоду.
Адсорбційні установкиПоглинають воду з повітря, використовуючи вологопоглинач.Менше і легше, ніж конденсаційні установки і може працювати за набагато нижчих температур.Енергоємні.

Монтаж системи осушення повітря

Процес монтажу систем осушення являє собою установку спеціалізованого обладнання за попередньо розробленим проектом. При цьому потрібно враховувати особливості простору, що осушується, і рекомендації до монтажу конкретно підібраного обладнання. Кожен із типів осушувальних систем монтується у кілька етапів.

Настінні осушувачі:
  1. монтаж проводки та дренажної системи;
  2. встановлення осушувального обладнання у ніші, на стіну або на підлогу з використанням спеціалізованих кріплень;
  3. пусконалагоджувальні роботи.
Моноблочні осушувачі:
  1. організації повітроводної системи;
  2. приєднання обладнання до систем комунікації – електроживлення, теплоносія, дренажу, трапу аварійного скидання води;
  3. встановлення осушувального обладнання на віброгасних опорах;
  4. встановлення засобів повітророзподілу.
  5. пусконалагоджувальні роботи.
Канальні осушувачі:
  1. монтаж осушувача на віброізолюючих опорах у тех. приміщеннях;
  2. підключення повітроводів;
  3. відведення дренажу;
  4. установка додаткової комплектації, що виконує розширення функціоналу (не обов'язково): обладнання підмішування свіжого повітря, охолодження або підігріву повітряних мас, що вже пройшли осушувач, інспекційних дверцят та інше.

Залишити заявку на прорахунок: +38 (097) 239-25-11 E-mail: climat-master@ukr.net

Контакти