• Головний офіс
  Україна, Київ, вул. Перемоги, 9
  Філія
  Українa, Київ, пр-т. Визволителів, 5

Мобільні кондиціонери

Як решта систем кондиціонування, мобільний кондиціонер виконує функцію охолодження та нагріву, проте за рахунок його мобільності, він стає досить затребуваним. Мобільний кондиціонер використовується в тих випадках, коли немає можливості або бажання встановлювати стаціонарне обладнання, таких випадків можна віднести орендне приміщення.

Які ж переваги та недоліки мобільних кондиціонерів?

Переваги:

 • Мобільність. Комплект додаткового обладнання для даного кондиціонера дозволяє використовувати його в будь-яких місят із зовнішнім джерелом повітря, однак, установка системи його забору, може викликати деякі труднощі.
 • Підключення. Мобільний кондиціонер не потребує складного, професійного підключення внутрішнього і зовнішнього блоків, як це в стандартних кондиціонерах, але деякі маніпуляції все-таки потрібно зробити.
 • Розширення. Експлуатація даного кондиціонера не вимагає узгодження та отримання дозволу. Це стосується орендних квартир, офісів та інших приміщень, в яких немає можливості встановлення стаціонарного кондиціонера.

Недоліки:

 • Шум. Мобільний кондиціонер, це система 2 в 1, і компресор, що знаходиться всередині, видає досить високий рівень постійно шуму, що не дуже комфортно для людей, що знаходяться в приміщенні.
 • Дренаж. Як і будь-якого кондиціонера, під час роботи в режимі охолодження утворюється конденсат, і мобільний кондиціонер це не виняток. Якщо в стаціонарному кондиціонері конденсат виводиться в каналізацію або на вулицю, то в мобільному він збирається в спеціальному контейнері, який потрібно вручну випорожнити.
 • Повітропровід. Мобільний кондиціонер оснащується спеціальним повітроводом, призначеним для відведення гарячого повітря назовні, при встановленні якого можуть виникати незручності.

Купити мобільний кондиціонер у Києві

На сьогоднішній день вибір продавців і виробників мобільних кондиціонерів дуже великий, тому щоб зорієнтуватися серед продавців, необхідно звернути увагу на спеціалізацію компанії, їх досвід, а також професіоналізм, завдяки якому вам підберуть і запропонують саме той варіант, який максимально відповідатиме вашому. запит.

Звернувшись до компанії Техно-Майстер, Ви отримаєте не тільки якісну та вичерпну консультацію щодо всіх видів та типів кондиціонерного обладнання, але будете впевнені, що купуєте сертифіковану та якісну продукцію з гарантією.

Крім продажу, компанія Техно-Мастер спеціалізується на проектуванні, монтажі, обслуговуванні та встановленні систем вентиляції та кондиціювання, послугами якої ви можете скористатися в будь-який момент.