• Головний офіс
  Україна, Київ, вул. Перемоги, 9
  Філія
  Українa, Київ, пр-т. Визволителів, 5

Обслуговування кондиціонерів

Якщо кондиціонер перестав виконувати свої функції, а при роботі з'являється нехарактерний шум або відчуваються сторонні запахи, це говорить про те, що обладнання несправне. Необхідно викликати майстра, який зможе встановити причину незвичайної поведінки техніки, зрозуміти, чи можливо її усунення, повідомити про вартість та тривалість ремонту.

Сервісне обслуговування кондиціонерів проводиться у профілактичних цілях. Воно допомагає запобігти погіршенню роботи обладнання або його поломці.

Розрізняють три типи такого обслуговування:

 • Стандартне. Воно проводиться 1 раз на рік (частіше наприкінці весни). Здійснюється чищення чи заміна фільтрів, вимірюється тиск фреону у магістралях, перевіряється стан всіх елементів кондиціонера.
 • Сезонне обслуговування кондиціонера (навесні та восени). Його проводять для спліт-систем, що працюють у режимі охолодження, а також у режимі нагрівання повітря.
 • Розширене. Застосовується, якщо кліматичне обладнання використовується безперервно. Огляд та чищення проводяться за графіком.

Технічне обслуговування кондиціонерів включає наступні операції:

 • Вимірювання продуктивності роботи системи кондиціювання.
 • Виявлення шумів, вібрації блоків, встановлення та усунення причин їх появи.
 • Перевірка подачі електроживлення (якості з'єднань та ізоляції електропроводів), наявність заземлення.
 • Тестування працездатності двигуна.
 • Очищає випарники від бруду.
 • Чищення або заміна повітряних фільтрів.
 • Промивання дренажної системи, видалення засорів та відкладень бруду.
 • Чищення внутрішнього блоку, необхідне видалення пилу, жирових нальотів. Виробляється дезінфекція блоку, запобігає появі грибка.
 • Огляд та очищення зовнішнього блоку.
 • Перевіряє герметичність фреонових ліній, дозаправляє фреон у міру необхідності. Втрати фреону можуть виникати через негерметичність системи або через природні втрати хладагента.
 • Тестування контрольно-регулюючих приладів та роботи спліт-системи у різних режимах.


Сервіс кондиціонера оформляється договором, у якому фіксується перелік всіх процедур, періодичність їх проведення та вартість різних робіт.
Здійснювати сервіс кондиціонерів мають досвідчені фахівці. Непрофесійне та несвоєчасне обслуговування подібної техніки може обернутися у майбутньому великими витратами на складний ремонт чи встановлення нової системи.

Вартість сервісного обслуговування кондиціонера:

Очищення фільтрів (дезинфекція)

Забруднення внутрішніх фільтрів не тільки негативно впливає на циркуляцію потоків повітря і спричиняє збої роботи, але створює сприятливе середовище для появи цвілі та грибків. Регулярне очищення гарантує чистоту повітря, що циркулюється, без порушень роботи внутрішнього блоку кондиціонера.

від 100 грн

Чищення теплообмінника

Очищення забруднень контактних пластин конденсатора.

від 100 грн

Прочищення/очищення дренажної системи

Усунення пробок та забруднень різного ступеня складності, що заважають нормальному функціонуванню дренажної системи кондиціонера.

від 200 грн

Перевірка електричних з'єднань

У деяких випадках системою кондиціонера ідентифікується поломка, якої насправді немає: це часто поломки електричних елементів. Уникнути цього можна регулярно регулярної перевіркою з'єднань електротехнічної частини кондиціонера.

від 100 грн

Перевірка тиску в системі теплообміну

Своєчасна перевірка тиску дозволяє підтримувати роботу кондиціонера у межах заявлених характеристик.

від 100 грн

Дозаправка кондиціонера фреоном

Кількість холодоагенту в системі кондиціонування має властивість знижуватися з часом, що, у свою чергу, істотно знижує продуктивність.

від 500 грн (залежить від марки фреону)

Залишити заявку на обслуговування: +38 (097) 471-89-71 E-mail: climat-master@ukr.net

Контакти