• Головний офіс
    Україна, Київ, вул. Перемоги, 9
    Філія
    Українa, Київ, пр-т. Визволителів, 5

Запчастини для кондиціонера

Артикул: 841

0

256.00 ₴

Артикул: 842

0

256.00 ₴

При встановленні та ремонті будь-якої холодильної техніки найчастіше необхідні будуть запчастини для кондиціонера, завдяки яким можна не тільки відновити працездатність техніки, а й модернізувати її функціонал.

У деяких випадках, користувачі потребують не ремонту та заміни деталі кондиціонера, а навпаки, модернізації. Кондиціонер може бути оснащений Wi-Fi модулем, програматором та іншими необхідними платами та пристроями.

Як підібрати запчастини для кондиціонера?

Якщо Ви точно не знаєте, яка деталь з якими характеристиками необхідна для вашого кондиціонера, краще звернутися до майстра або проконсультуватися у нашого менеджера, оскільки якщо запчастина не буде правильно підібрана, це може спричинити не тільки повторну поломку, але й пошкодження інших систем.

Чому краще купити запчастини до кондиціонера у нашому інтернет-магазині?

Техно-Майстер, це інтернет магазин запчастин для кондиціонерів та комплектуючих, у нас великий вибір запчастини до спліт систем, мульти-спліт система, побутових та промислових кондиціонерів та систем охолодження, таких брендів як Gree, Saturn, Panasonic, LG, Toshiba, Cooper&Hunter, Dakin, Sensei, Galactic, Olmo, Osaka, Tosot, Haier, Beko, Chigo, Mitsubishi electric, EWT тощо.

Усі комплектуючі, присутні у нас на вітрині, поставляються сертифікованими виробниками з гарантією, ціна на які, найкраща на ринку.


Часті питання покупців

Для яких кондиціонерів у Вас продаються деталі та запчастини?

Ми продаємо запчастини для спліт та мульти-спліт систем (для побутових та промислових кондиціонерів).

Як правильно підібрати необхідну запчастину?

При виборі запчастини потрібно знати її технічні характеристики, краще проконсультуватися з фахівцем.

Чому краще купити запчастини для кондиціонера у Вас?

Ми продаємо тільки оригінальні запчастини з гарантією якості.