• Головний офіс
  Україна, Київ, вул. Перемоги, 9
  Філія
  Українa, Київ, пр-т. Визволителів, 5

Компресори для побутового кондиціонера

Найважливішим елементом будь-якого побутового кондиціонера, спліт-система або мультиспліт система, є компресор, він являє собою пристрій, призначенням якого є стиск газоподібного фреону і забезпечення його циркуляції в системі. При включенні електродвигуна газоподібний фреон засмоктується в компресор, стискається за допомогою спеціального механічного пристосування (ротора, поршня) і прямує до конденсатора. Тут він охолоджується повітрям, яке нагнітається у зовнішній блок за допомогою вентилятора.

Рідкий фреон проходить через дросельний пристрій, втрачає тиск, надходить у випарник внутрішнього блоку. У процесі випаровування фреон поглинає тепло та охолоджує повітря приміщення. При цьому він переходить у газоподібний стан і знову прямує до компресора.

Типи компресорів:

 • ротаційні,
 • поршневі,
 • спіральні,
 • гвинтові,
 • відцентрові.

Вони відрізняються принципом роботи та продуктивністю.

У спліт-системах невеликої потужності (наприклад, побутових чи офісних) зазвичай встановлюються ротаційні компресори, потужність яких не перевищує 9 кВт. У таких пристроях всмоктування та нагнітання газоподібного фреону відбувається за рахунок обертання ротора, розташованого на осі компресорного електродвигуна. Компресор для побутового кондиціонера спліт-системи промислового типу – це потужний пристрій відцентрової або гвинтової дії.

Для того, щоб забезпечити стабільну роботу кліматичного обладнання, на великих підприємствах зазвичай використовується компресор трифазний на кондиціонер. У ньому є електродвигун із трьома обмотками, за допомогою яких проводиться безперервна подача вищої напруги. Це дозволяє уникнути проблем, пов'язаних із перепадами напруги у звичайній мережі, від якої працює однофазний двигун.

Про те, що у компресорі виникли неполадки, можна судити за такими ознаками, як:

 • Поява скрипу та шипіння в блоках після включення кондиціонера;
 • Вібрація зовнішнього блока;
 • Припинення охолодження повітря.

Більшість сучасних кондиціонерів забезпечено автоматичним захистом від перепадів напруги, що дозволяє уникнути перегріву та поломки компресора.

Чому краще купити компресор для кондиціонера у нашому інтернет-магазині?

При виборі компресора кондиціонера необхідно брати до уваги потужність кондиційної системи та склад фреону. В інтернет-магазині «Техно-Майстер» Ви можете купити компресор для кондиціонера з різною холодопродуктивністю, що відрізняються за габаритами та вагою. У нас у продажу є компресори для кондиціонерів Panasonic, Cooper&Hunter, Dakin, Osaka, LG, Galactic, Saturn, Sensei, Toshiba, Olmo.


Часті питання покупців

Які компресори для кондиціонерів у Вас є?

Наш інтернет-магазин пропонує широку лінійку компресорів, для спліт та мультиспліт систем.

На що слід звернути увагу при виборі компресора?

Одними з важливих показників є продуктивність та марка фреону.

Які компресори найбільш популярні?

Чому краще купити компресор у Вас?

У нас продаються лише оригінальні компресори, на які ми даємо гарантію та підтверджуємо їх якість.