• Головний офіс
  Україна, Київ, вул. Перемоги, 9
  Філія
  Українa, Київ, пр-т. Визволителів, 5

Мідні фітінги

Код товару: 96

0

73.22 ₴

Код товару: 194

0

610.54 ₴

Код товару: 97

0

313.58 ₴

Код товару: 131

0

130.85 ₴

Код товару: 195

0

62.04 ₴

Код товару: 98

0

912.93 ₴

Код товару: 196

0

347.81 ₴

Мідні фітинги є елементами для з'єднання мідних труб, що використовуються в системах водопостачання, опалення, газопостачання, кондиціювання, а також в холодильних установках. За допомогою мідних фітингів труби можна подовжувати, прокладати із вигином під різними кутами. Фітинги дозволяють робити розгалуження мідних трубопроводів, приєднувати труби до обладнання, монтувати трубопровідні системи будь-якої складності.

Фітинги мідні служать для створення міцних та герметичних з'єднань.

Фітинги мідної труби – переваги

Фітинги для мідної труби мають стандартні розміри. При виборі виробів враховують діаметри та призначення труб.

Перевагами мідних фітингів є:

 • Механічна міцність, обумовлена пластичністю міді.
 • Корозійна стійкість. На відміну від залізних виробів мідні фітинги не іржавіють, не забиваються частинками металу, що руйнується. Трубопроводи з мідними фітингами легко розбираються, а сполучні елементи можна використовувати повторно.
 • Стійкість до перепадів температур. Такі фітинги однаково успішно використовуються як для влаштування внутрішніх трубопроводів, так і для прокладання труб на вулиці. Мідь не руйнується під впливом ультрафіолету, атмосферної вологи та агресивних речовин, що присутні у повітрі (промислових газів).
 • Здатність витримувати високий тиск усередині трубопроводів.
 • Довговічність. Фітинги з міді, як і самі мідні трубопроводи, служать десятками років, не втрачаючи своїх властивостей.
 • Невелика вага, приємний зовнішній вигляд.

При монтажі трубопроводів використовуються фітинги для мідних труб з різними способами кріплення:

 • Різьбові - мають зовнішнє або внутрішнє різьблення, гладке або потовщене. Зазвичай використовуються в опалювальних, водопровідних та газових лініях. Для більшої герметичності застосовується нитка ущільнювана.
 • Фланцеві – скріплюються з трубою за допомогою болтів. Між фланцями укладаються спеціальні прокладки.
 • Обтискні (компресійні) – вони щільно та герметично охоплюють труби кільцями, що стискаються за допомогою інструментів.
 • Під пайку – з гладкими краями.

Мідні фітинги під пайку - особливості установки

Мідні фітинги під пайку прикріплюються до труб за допомогою спеціальних термопластичних металевих сплавів (припої). Після попереднього очищення від пилу і масляних частинок труба вставляється в «гільзу» (потовщення на кінці фітинга), а простір, що залишається, заповнюється припоєм, що розплавляється за допомогою газового пальника.
Фітинги під пайку дозволяють з'єднувати елементи мідного трубопроводу без деформації та докладання фізичних зусиль. В результаті паяння виходять міцні, довговічні та герметичні шви, стійкі як до сильного охолодження, так і значного нагрівання. При виконанні пайки потрібна обережність та дотримання правил безпеки. Фітинги для мідних труб під пайку, такі як перехідники, муфти, коліна (з кутами 45˚, 90˚ і 180˚), маслопровідні петлі є незамінними елементами складання фреонових магістралей кондиціонерів і холодильників, де потрібно створення герметичності для запобігання витоку х складного, дорогого обладнання.

Купити мідні фітинги

У магазині «Техно-Майстер» купити мідні фітинги можна як в роздріб, так і оптом. Ми продаємо вироби стандартних розмірів, що мають найоптимальніші ціни. В асортименті магазину є мідні фітинги з різним типом з'єднань. Наші консультанти допоможуть замовникам розібратися, які фітинги для мідних труб купити, та в якій кількості. За бажанням клієнтів ми організуємо доставку товару до різних районів Києва та Київської області, а також до інших міст України.