• Головний офіс
  Україна, Київ, вул. Перемоги, 9
  Філія
  Українa, Київ, пр-т. Визволителів, 5

Мідні фітінги

Артикул: 134

0

1147.85 ₴

Артикул: 100

0

62.00 ₴

Артикул: 118

0

1249.89 ₴

Артикул: 189

0

81.00 ₴

Артикул: 101

0

33.00 ₴

Артикул: 190

0

60.00 ₴

Мідні фітинги є елементами для з'єднання мідних труб, що використовуються в системах водопостачання, опалення, газопостачання, кондиціювання, а також в холодильних установках. За допомогою мідних фітингів труби можна подовжувати, прокладати із вигином під різними кутами. Фітинги дозволяють робити розгалуження мідних трубопроводів, приєднувати труби до обладнання, монтувати трубопровідні системи будь-якої складності.

Фітинги мідні служать для створення міцних та герметичних з'єднань.

Фітинги мідної труби – переваги

Фітинги для мідної труби мають стандартні розміри. При виборі виробів враховують діаметри та призначення труб.

Перевагами мідних фітингів є:

 • Механічна міцність, обумовлена пластичністю міді.
 • Корозійна стійкість. На відміну від залізних виробів мідні фітинги не іржавіють, не забиваються частинками металу, що руйнується. Трубопроводи з мідними фітингами легко розбираються, а сполучні елементи можна використовувати повторно.
 • Стійкість до перепадів температур. Такі фітинги однаково успішно використовуються як для влаштування внутрішніх трубопроводів, так і для прокладання труб на вулиці. Мідь не руйнується під впливом ультрафіолету, атмосферної вологи та агресивних речовин, що присутні у повітрі (промислових газів).
 • Здатність витримувати високий тиск усередині трубопроводів.
 • Довговічність. Фітинги з міді, як і самі мідні трубопроводи, служать десятками років, не втрачаючи своїх властивостей.
 • Невелика вага, приємний зовнішній вигляд.

При монтажі трубопроводів використовуються фітинги для мідних труб з різними способами кріплення:

 • Різьбові - мають зовнішнє або внутрішнє різьблення, гладке або потовщене. Зазвичай використовуються в опалювальних, водопровідних та газових лініях. Для більшої герметичності застосовується нитка ущільнювана.
 • Фланцеві – скріплюються з трубою за допомогою болтів. Між фланцями укладаються спеціальні прокладки.
 • Обтискні (компресійні) – вони щільно та герметично охоплюють труби кільцями, що стискаються за допомогою інструментів.
 • Під пайку – з гладкими краями.

Мідні фітинги під пайку - особливості установки

Мідні фітинги під пайку прикріплюються до труб за допомогою спеціальних термопластичних металевих сплавів (припої). Після попереднього очищення від пилу і масляних частинок труба вставляється в «гільзу» (потовщення на кінці фітинга), а простір, що залишається, заповнюється припоєм, що розплавляється за допомогою газового пальника.
Фітинги під пайку дозволяють з'єднувати елементи мідного трубопроводу без деформації та докладання фізичних зусиль. В результаті паяння виходять міцні, довговічні та герметичні шви, стійкі як до сильного охолодження, так і значного нагрівання. При виконанні пайки потрібна обережність та дотримання правил безпеки. Фітинги для мідних труб під пайку, такі як перехідники, муфти, коліна (з кутами 45˚, 90˚ і 180˚), маслопровідні петлі є незамінними елементами складання фреонових магістралей кондиціонерів і холодильників, де потрібно створення герметичності для запобігання витоку х складного, дорогого обладнання.

Купити мідні фітинги

У магазині «Техно-Майстер» купити мідні фітинги можна як в роздріб, так і оптом. Ми продаємо вироби стандартних розмірів, що мають найоптимальніші ціни. В асортименті магазину є мідні фітинги з різним типом з'єднань. Наші консультанти допоможуть замовникам розібратися, які фітинги для мідних труб купити, та в якій кількості. За бажанням клієнтів ми організуємо доставку товару до різних районів Києва та Київської області, а також до інших міст України.


Часті питання покупців

Які мідні фітинги у Вас є в наявності?

У нас є всі необхідні фітинги під пайку для кондиціонерів: коліна, заглушки, перезодники тощо.

На що слід звернути увагу при виборі мідного фітингу?

Перед покупкою, Ви повинні знати необхідний діаметр фітингу та місце його встановлення.

Види мідних фітингів

Чому краще купити мідні фітинги у Вас?

Весь асортимент мідних фітингів має сертифікат якості, і поставляється лише перевіреними виробниками.