• Головний офіс
    Україна, Київ, вул. Перемоги, 9
    Філія
    Українa, Київ, пр-т. Визволителів, 5

Теплоізоляція

Для захисту трубопроводів від перепадів зовнішніх температур або запобігання надмірній тепловіддачі використовуються різні утеплювачі для труб. Трубопроводи, розташовані в неопалюваних приміщеннях або на вулиці, доводиться ізолювати, щоб запобігти замерзанню та руйнуванню конструкцій. У деяких випадках теплоізоляція потрібна для захисту холодних труб від нагрівання на сонці або від контакту із сусідньою системою опалення.

Утеплювач на труби допомагає не лише захистити їх від замерзання чи перегріву. Він перешкоджає утворенню поверхні труб конденсату при охолодженні вологого зовнішнього повітря. А це, у свою чергу, запобігає стіканню вологи на стіни, появі на них цвілі, а також іржавінню самих труб.
Труби для переміщення гарячих рідин необхідно ізолювати для попередження втрат тепла та, відповідно, зменшення енерговитрат на обігрів. Теплоізоляційна оболонка, крім іншого, знижує рівень шуму.
Утеплювач труб обирається з урахуванням призначення трубопроводу. Товщина ізоляційного матеріалу та його тип залежать від діаметра труб та умов їх експлуатації. Випускається м'яка теплоізоляція з еластичних матеріалів, а також утеплювачі труб, що мають вигляд жорстких циліндрів. Теплоізоляція виготовляється із спіненого каучуку чи пластику пористої структури.

Утеплювач трубний подібних типів використовується в системах кондиціювання, гарячого та холодного водопостачання, а також опалення та каналізації. Застосовується для теплового та механічного захисту трубопроводів у житлових будинках, офісах, виробничих та санітарно-побутових об'єктах. Утеплювач для труби монтується без застосування складних інструментів, випускається з екологічно чистих та нешкідливих матеріалів.

Теплоізоляція для труб – особливості
Залежно від цілей використання та місця встановлення трубопроводу використовується теплоізоляція для труб, що має товсті або тонкі стінки.

Товщина стін утеплювача (мм)Область застосування утеплювача
6Теплозахист трубок завтовшки до 10 мм (наприклад, у побутових спліт-системах).
9Теплоізоляція труб діаметром до 160 мм, що використовуються у системах нагрівання або охолодження.
13Теплоізоляція трубопроводів у приватних будинках та квартирах. Застосовується також у інженерних системах промислового призначення.
19Захист трубопроводів промислового типу, що працюють за екстремальних температурних умов.
Каучукова теплоізоляція труб має низку переваг. Вона є пожежобезпечною, оскільки не підтримує горіння. Такий утеплювач не пропускає вологу, захищає труби від корозії. На відміну від інших матеріалів, спінений каучук має еластичність, що полегшує ізоляцію трубних відгалужень, колін та фітингів. Теплоізоляційний матеріал чудово ріжеться ножем, тому в разі потреби можна легко вирізати та замінити пошкоджену ділянку теплоізоляції, скориставшись спеціальним клеєм для гуми.

Технічні характеристикиПоказники
Діапазон робочих температур-165/+110°
Довжина
2 м
Товщина стінВід 6 до 140 мм
Щільність матеріалу45 кг/куб. м
Кислотність
7,0
ПеревагиМаслостійкість, біологічна стійкість, самозагасання в полум'ї
Теплоізоляція із олігопену. Це популярний теплоізоляційний матеріал із спіненого полімеру із закрито комірчастою структурою. Утеплювачі з олігопену відрізняються еластичністю, високою ефективністю теплоізоляції, стійкістю до дії агресивних середовищ та води. Така теплоізоляція має підвищену міцність, добре розтягується. Випускається у вигляді трубок, покладених у бухти. Щоб зовнішні стінки труб не злипалися, їх ізолюють один від одного тальком.

Характеристики
Показники
Подовження на розрив200-400%
Товщина теплоізоляції6-20 мм
Довжина ізоляційної трубки у бухті30 м
Максимальне розтягування4.2 кгс/кв. см
Водопоглинання
0.03-0.05 кг/кв. м
Теплоізоляція із спіненого поліетилену випускається у вигляді твердих трубчастих елементів. Використовується при монтажі сантехніки, систем вентиляції, кондиціювання та опалення.
Такий утеплювач має міцність, вологостійкість, вкрай низьку теплопровідність.

Характеристики
Показники
Температурний діапазон-40/+100°
Щільність
30 кг/куб. м
Довжина трубки утеплювача2 м
Товщина стін6-15 мм

Купити утеплювач для труб

У магазині «Техно-Майстер» Ви зможете купити якісний утеплювач для труб, ціна якого залежить від матеріалу, діаметра теплоізоляційного циліндра. За оптової закупівлі надається знижка. Щоб утеплювач для труб купити у потрібній кількості, слід звернутися до консультанта-менеджера компанії, який допоможе розрахувати, скільки утеплювача Вам знадобиться. В асортименті є каучукова та пластикова теплоізоляція для труб. Ціна товару нижча, ніж у інших магазинах, оскільки ми працюємо безпосередньо з виробниками. Теплоізоляція для труб, купити яку у нашому магазині можна, оформивши замовлення за телефоном або на сайті, буде доставлена ​​до будь-якого зазначеного Вами пункту.