Установка промислових кондиціонерів
Неправильна установка виробничого кондиційного обладнання стає причиною поломок, позначається на здоров'ї співробітників і призводить до великих матеріальних втрат. Перед початком монтажу системи кондиціювання проводиться детальне проектування. При цьому враховуються конструкційні особливості об'єкта, рівень забрудненості повітря промисловими відходами. Такі кондиціонери встановлюються у комплексі з іншими інженерними системами. Важливу роль відіграє їхнє взаємне розташування та особливості підведення комунікацій.
Компанія «Техно-Мастер» займається реалізацією та встановленням кондиційного обладнання наступних видів:
- Мульті спліт-системи. До зовнішнього блоку підводиться від 2 до 8 внутрішніх блоків з індивідуальним підведенням холодоагенту.
- Мультизональні кондиціонери (VRV-системи). Вони призначені для встановлення на об'єктах, що мають кілька поверхів та безліч окремих приміщень (виробничих цехів та складів, торгових залів).
- Прецизійні кондиціонери. Це агрегати з особливо точною системою регулювання температури та вологості повітря. Їх встановлюють підтримки постійного мікроклімату в комп'ютерних центрах, музеях, медичних установах.
Залежно від місця та способу встановлення кондиційного обладнання воно підрозділяється на дахове, стельове, настінне, касетне, підлогове.
Монтаж кондиціонерів з повітряним та водяним охолодженням
Широке застосування знаходять пристрої, у яких охолодження конденсатора, розташованого апараті, виробляється повітрям чи водою. У цьому роль зовнішнього блоку грають чиллеры, а внутрішнього – фанкойли.
Установка чилерів з повітряним охолодженням:
- З осьовими вентиляторами, що переміщують повітря, що охолоджує, знизу вгору. Такі зовнішні установки монтують так, щоб у них не потрапляли сторонні предмети (листя, сміття). Зазвичай їх захищають спеціальними навісами;
- З осьовим вентилятором, що переміщує повітря у горизонтальному напрямку. Якщо установок кілька, їх монтують «спина до спини», щоб нагріте повітря виходило з кожного агрегату у протилежні сторони і не потрапляло до сусіднього блоку;
- З відцентровим вентилятором. Такі агрегати встановлюють усередині приміщень, а зовнішнє повітря для охолодження конденсатора переміщують по повітроводах.
Агрегати з водяним охолодженням.
Відведення тепла від конденсатора у зовнішньому блоці кондиціонера проводиться водою, що пройшла через спеціальні теплообмінники. Циркулюючий у системі хладоагент (вода або антифриз) надходить у внутрішні блоки системи. Тут він охолоджує повітря, яке переміщується вентилятором, до встановленої температури.
Монтаж фанкойлів та чилерів
При монтажі таких пристроїв враховуються такі фактори:
- Види чилерів (дахові, підлогові тощо), а також фанкойлів (канальні, касетні та інші);
- Особливість підведення води. У 2-контурних системах труби підводяться до водяної магістралі з єдиним теплообмінником. У 4-контурній системі монтується 2 теплообмінники (на нагрівання та охолодження кімнатного повітря);
- Призначення апаратів. Якщо вони працюють тільки на підігрів повітря, установка вентиляторів не потрібна.
При облаштуванні систем чиллер-фанкойл додатково монтуються насоси та трубопроводи для циркуляції води. Встановлюються також повітропроводи, системи управління роботою установок та контролю якості повітря у приміщенні.
Монтаж VRV систем
Мультизональні кондиціонери поєднують у собі від 2 до 100 спліт-систем, внутрішні блоки яких підводяться до єдиної фреонової траси. Це значно спрощує та здешевлює монтаж. Крім того, при встановленні додаткових внутрішніх блоків не потрібно прокладання нових окремих фреонових ліній. При цьому потужність установки не втрачається, незважаючи на те, що довжина комунікацій між окремими блоками досягає 100-130 м, а різниця рівнів їх розташування сягає 50 м. Тому подібне обладнання можна встановити на даху або осторонь виробничого корпусу.
Кожна з VRVсистем працює незалежно від інших і має індивідуальне налаштування. За допомогою електронних терморегуляторів знижується чи збільшується подача фреону до окремих блоків. У міру зміни температури в приміщеннях блоки автоматично вмикаються та вимикаються. Можливе як індивідуальне, і централізоване управління їх роботою.
У процесі збирання системи здійснюються наступні операції:
- Монтаж фреонових трубопроводів.
- Встановлення внутрішніх блоків.
- Установка зовнішнього блоку та дренажних систем.
- Монтаж регулювальних пристроїв.
- Вальцювання фреонових труб, герметизація системи та її вакуумування.
- Підключення до електроживлення.
- Запуск системи та перевірка регулювання.
Ціна на монтаж промислового кондиціонера (прайс)
Вартість монтажу промислової системи кондиціонування залежить від виду та потужності обладнання, кількості зовнішніх та внутрішніх блоків.
Монтаж VRV системи з одним зовнішнім блоком потужністю охолодження від 4,99 кВт | Від 11000 грн (залежно від потужності) |
Стандартний монтаж мульти-спліт системи | Від 8000 грн (залежно від потужності) |
Установки спліт-систем різних типів | Від 4900 грн (залежно від потужності) |
Залишити заявку на прорахунок: +38 (097) 471-89-71 E-mail: climat-master@ukr.netКонтакти |