• Головний офіс
    Україна, Київ, вул. Перемоги, 9
    Філія
    Українa, Київ, пр-т. Визволителів, 5
Ротаційний компресор для кондиціонера Toshiba R 410 (09) РА 108

Ротаційний компресор для кондиціонера Toshiba R 410 (09) РА 108

Немає в наявності
Рейтинг:


  • Виробник: Toshiba
  • Артикул: 378

Ротаційний компресор для кондиціонера Toshiba R 410 призначений для кондиціонерів побутового та промислового типу, які в якості холодоагенту використовується фреонова суміш R 410, яка є більш екологічно безпечною порівняно з R 22. Компресор призначений для стиснення парів фреону всередині холодильного контуру кондиціонера.

Особливості та переваги ротаційного компресора Toshiba R 410

Ротаційний компресор для об'ємного кондиціонера типу Toshiba R 410 відрізняється простотою конструкції, в якій всмоктування і нагнітання фреонової суміші здійснюється без участі поршня.

У компресорі є робоча камера, в якій обертаються два ротора, що ексцентрично обертаються. Оскільки ці елементи зміщені щодо осі обертання, у робочій камері компресора створюються області зниженого тиску з боку всмоктування та підвищеного тиску в зоні нагнітання парів фреону. Наявність двох роторів забезпечує збалансовану роботу компресора. Зовнішній блок кондиціонера, у якому розміщується компресор, має мінімальні шумові показники через відсутність вібрації.

Для змащування двигуна використовується поліефірне синтетичне масло РOE10, сумісне по розчинності з фреоном R 410. Перевагами даного компресора є простота та надійність конструкції.

Характеристики компресора Toshiba R 410 (09) РА 108:

Холодопродуктивність при Тисп=7,2 С, Tконд=40С
9282 Btu
Напруга/Частота220 V 50 Hz 1
Тип двигуна/Об'ємRSIR/310 см3
Мастильний матеріал POE10
Маса компресора, кг11
Висота, см300

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук