• Головний офіс
  Україна, Київ, вул. Перемоги, 9
  Філія
  Українa, Київ, пр-т. Визволителів, 5

Комплектуючі для системи вентиляції

У кожній будівлі, виробничому чи офісному приміщенні встановлена вентиляційна система, у складі якої йдуть комплектуючі для вентиляції, і незалежно від типу вентиляції, чи то припливна, чи витяжна, чи припливно-витяжна, всі вони складаються з ряду комплектуючих частин.

Кожна деталь має своє призначення та виконує певну роль, дозволяючи всій системі працювати злагоджено та правильно.

Які бувають комплектуючі вентиляції?

Комплектуючі для системи вентиляції мають величезну лінійку асортименту, яка ділиться не лише за групами та напрямками, а й за характеристиками. Прикладом може бути кілька категорій:
 • Повітропроводи гнучкі, оцинковані та текстильні.
 • Фільтруючі елементи.
 • Дроселі заслінки і зворотні клапани.
 • Решітки та анемостати.
 • Теплоізоляційні матеріали
 • Елементи кріплення.
 • Профілі, шинорейки.
 • Стрічки, скотчі, стрейч плівка тощо.
Кожен комплектуючий елемент має пряме призначення у цій системі, без якого неможливо обійтися. Наприклад, повітропроводи є ключовим елементом, який створює магістраль для потоків повітря. Природно від рівня якості та ступеня надійності залежить якість роботи всієї системи.
Якщо говорити про значення дроселів та зворотних клапанів, то вони потрібні для регулювання витрати повітря. Завдяки їхній ефективній роботі виключається ймовірність потрапляння в приміщення будь-яких неприємних запахів та інших бактерій, що негативно впливають на здоров'я людей.

Які комплектуючі краще - пластикові або металеві?

Важливим моментом є характеристика матеріалу, за якою можна поділити всі комплектуючі, це пластикові та металеві.
Металеві, як правило, вважаються надійними та довговічними, а також естетично красивими, тому вони використовуються у вузлах (місцях) з великим навантаженням та для підкреслення інтер'єру, наприклад, у кафе чи ресторані, але вони досить не дешеві. При цьому пластикові комплектуючі для вентиляції, дешевші за металеві і можуть використовуватися не тільки для економії бюджету, але в місцях, де вони естетично і функціонально підходять.
При виборі комплектуючих для витяжної або припливної вентиляції варто звернути увагу на продуктивність системи, і навантаження на які будуть складатися компоненти. Від цих параметрів залежить підбір обладнання з урахуванням їх індивідуальних характеристик.

Важливо відрізняти комплектуючі для промислової та побутової вентиляції

Для промислової, як правило, використовуються посилені компоненти та набагато вищі характерні параметри роботи. Наприклад, діаметри повітроводів, вентилятори, заслінки, у тому числі й засоби керування (автоматика) буде високопродуктивною та надійною.
Що стосується комплектуючих для побутової вентиляції, тут вимоги набагато м'якші, ніж до промислової, так як продуктивність і умови роботи, набагато простіше.

Чому краще купити комплектуючі для вентиляції у вашому інтернет-магазині?

У нашому інтернет-магазині Ви можете обрати комплектуючі для систем вентиляції, як за ціною, так і за виробником. Ми завжди раді буде допомогти з правильним вибором, безпосередньо під Ваші вимоги та завдання.


Часті питання покупців

Які комплектуючі для вентиляції у Вас є?

У нас є всі необхідні комплектуючі, в тому числі повітропроводи, канальне обладнання, вентилятори тощо.

Ви продаєте оригінальні комплектуючі?

Вся продукція у нашому магазині оригінальна, на неї ми надаємо гарантію від виробника.

Ви консультуєте та підбираєте комплектуючі?

Перед покупкою ми запевняємось, що Ви зробили правильний вибір. Контакти наших консультантів:

Чому краще купити комплектуючі у Вас?

Ми продаємо якісну продукцію з гарантією.