Найчастіше побутова та промислова вентиляція використовує фільтри для вентиляції, призначені для очищення від великого та дрібнодисперсного пилу повітря, що нагнітається. У складі кожного фільтра йде так званий елемент, що фільтрує, який змінюється в залежності від ступеня забруднення і закінчення тимчасового ресурсу.
Види фільтрів для системи вентиляції
Кожен повітряний вентиляційний елемент має свій клас очищення та встановлюється залежно від вимоги. Розрізняють наступні класи очищення повітря (чим вищий рівень, тим менший розмір частки він здатний затримати, при цьому пропускні здібності мають бути високі):
- Клас G1-G4 - фільтр грубої очистки повітря, розмір частинки від 10 мікрон.
- Клас F5-F9 – повітряний фільтр тонкої очистки, частинки від 1 мікрона.
- Клас H10-H14 – вентиляційний фільтр особливо тонкого очищення, трохи більше 0,1 мікрона.
- Клас U15-U17 - максимальний ступінь очищення, не більше 0,1 мкр.
Типи вентиляційних фільтрів
- Фільтри тканинні - використовується фільтруючий матеріал капрон, або скловолокно та інші. Багато в чому якість очищення повітря залежить від вибраного матеріалу, що фільтрує.
- Фільтри з металу – у цьому варіанті фільтруючий матеріал – сітка металева. Даний матеріал застосовується для фільтрів жировловлюючих, його можна застосувати кілька разів, після того, як сітка буде промита.
- Фільтри вугільні – як фільтруючий елемент використовується вугілля. Його відмінністю є те, що він здатний затримувати молекули газів, а також будь-яких домішок, за рахунок своїх пор. У цьому полягає величезна перевага вугільних фільтрів.
На що варто звернути увагу під час вибору фільтра для припливної вентиляції?
Щоб вибрати той чи інший фільтр для припливної вентиляції, слід враховувати, яким методом відбуватиметься очищення та який його ступінь, які матеріали будуть використані та яка їх пропускна здатність. Як правило, чим вищий ступінь очищення припливного повітря, тим гірша пропускна здатність, тим потужніший вентилятор необхідно встановлювати.
Також важливо розуміти конструкційні особливості, а це – панельні, касетні та рукавні (кишенькові).
Чому краще купити повітряні фільтри для вентиляції у нашому інтернет-магазині?
Наш інтернет-магазин працює тільки з перевіреними виробниками, які гарантують вказану якість та дають гарантію, при цьому ціна буде найкращою на ринку. Якщо у Вас стоїть питання фільтрації повітря, то перед тим як купити повітряний фільтр для вентиляції, необхідно точно знати розмір повітроводом, а також його тип та ступінь необхідного очищення (за потребою, наші фахівці Вас проконсультують).