• Головний офіс
    Україна, Київ, вул. Перемоги, 9
    Філія
    Українa, Київ, пр-т. Визволителів, 5
Вставка кишенькового фільтра Aerostar SCI5 90-50

Вставка кишенькового фільтра Aerostar SCI5 90-50

Уточнити наявність
Рейтинг:

Уточнити наявність 2774.03
2774.03 ₴

  • Виробник: Aerostar
  • Артикул: 1799


Основні характеристики Всі характеристики
Вставки: Вставка кишенькового фільтра

Вставка кишенькового фільтра Aerostar SCI5 встановлюється всередині прямокутних вентиляційних каналів, що використовуються у системі вентиляції та кондиціювання. Розрахункова температура експлуатації вставки коливається від -40 С до + 70 С. Відмінними рисами фільтрувального елемента, це високий клас очищення з мінімальним коефіцієнтом опору.

Характеристики:

Ефективність очищення40-60% (ГОСТ 51251-99 та EN 779)
Товщина фільтрувальної тканини8 мм +/- 2 мм
Матеріал фільтраХімічне волокно
Втрата тиску при швидкості потоку повітря 6 м/с180 Па

Конструкція

У стандартному виконанні корпус фільтра SCF виготовлений із сталевого оцинкованого листа. Змінні фільтруючі вставки до кишенькових фільтрів типу SCF виготовляються з матеріалів класів очищення G3 (EU3), а при спеціальному замовленні з матеріалу класу очищення F5 (EU5); F7; F9.

Робочі характеристики

Основними параметрами, які дозволяють оцінити працездатність фільтрів, є клас очищення, ступінь очищення повітря (ефективність очищення), а також аеродинамічні характеристики фільтрів. Клас очищення та ступінь очищення повітря (інакше ефективність очищення) залежать від характеристик фільтруючих матеріалів.

Галузь застосування

Фільтри використовуються для очищення повітря при безпосередньому встановленні в прямокутний канал систем кондиціювання повітря та вентиляції промислових та громадських будівель при температурі навколишнього середовища від -40°С до +70°С. Фільтри встановлюються у прямокутний канал повітропроводу на притоці установки вентиляції та кондиціювання.

Фільтруючі елементи
Вставки
Вставка кишенькового фільтра

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук